Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy tökéletes kapcsolat miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy tökéletes kapcsolat miért megy tönkre egy ilyen baki miatt?

Figyelt kérdés

Nemrég volt osztálytalálkozóm, aztán mindenki hozhatta a partnerét, persze csak ha volt.

Barátom azt akarta, hogy büszke legyek rá és, hogy a régi osztálytársaim irigyek legyenek rám, hogy milyen jó embert kaptam.

De amikor eljött a nap, hát a barátom nem érezte jól magát, megfázott, meg ment a hasa is. De erősködött, hogy eljön, mert megígérte.

Minden jól is ment, míg nem tüsszentette el magát és be nem csúszott neki a trutyi. Mindenki észrevette, mert hangja volt. Nagy nevetésbe tört ki mindenki. Pasim kirohant a teremből, de én utána mentem. Mondtam, hogy vetkőzzön le, mosakodjon meg, nincs semmi baj. El is jöttünk az osztálytalálkozóról. Pasim annyira szégyeli magát, hogy most mindenki előtt nevetségessé tett. Még gúnynevet is kapott, f.sosnak hívják.

Azóta már a kapcsolatunk sem ugyanolyan. Tudom, hogy szeret, meg én is őt, de egyszerűen nem tudja feldolgozni a vele történteket. Azóta már hozzám sem nyúl, nem működik nemi odalent, nem azért mert impotens, csak egyszerűen ez az emlék megragadt benne. Pszihológus talán segít ezt feldolgozni?



2019. márc. 27. 14:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Megvolt a napi trollkodás, most jobban érzed magad?
2019. márc. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
istenem, vege a sulinak? :)
2019. márc. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A kis trottyos, na menj szépen tanulni
2019. márc. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
f.sos kérdező :)
2019. márc. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugorj a folyóba.
2019. márc. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Komolyan kérdeztem
2019. márc. 27. 14:24
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, menjen pszichológushoz, de szólj, hogy nem szobatiszta.
2019. márc. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
31%
Nyilván ennek pszichés alapja van, ő amíg ezen nem tud túllendülni, és szégyenérzete van, addig nem fog állni a cerka sem, a te részedről meg nagyot zuhant a vonzalmad felé, mert leszerepelt és már nem tudsz rá annyira férfiként ránézni, mint korábban.
2019. márc. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
Na. Csicskáéknál elkezdődött a tavaszi szünet.
2019. márc. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Most nem értem miért kell a kérdezőt leszólni? Én meg tudom állni hogy egy nem tetsző kérdéshez ne menjek kötekedni ti meg nem? Nem is értem akkor kik a gyerekek.


Egyébként lehet nem ártana pszichológus bár eléggé gyenge lehet ilyen pszichés téren ha már ettől tök más lesz. Oké gáz mások előtt főleg idegenek előtt az ilyen dolog de előfordul másokkal is. Velem is volt ilyesmi barátommal is és azért már nem vagyunk tizen évesek. Megtörtént ez van túl kéne magát tennie rajta nem bedepizni tőle. Mi csak jót nevettünk rajta átöltöztem stb és kész nem olyan nagy dolog.

2019. márc. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!