Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben a helyzetben hogyan tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Barátnőm telójaban találtam egy pucér képet róla. Én nem kértem, nem is kaptam tőle ilyet mostanában.Nem szokta magát fozgatni. Mi lehet ez?
2019. márc. 29. 13:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Bármi lehet. De miért kutakodtál a telefonjában?
2019. márc. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Óvatosan lesd meg kikkel beszélget mikor chatel, hátha az elárul valamit. Utána rajtad áll, hogy kutakodsz-e a mobiljába vagy rákérdezel nála.
2019. márc. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
Nem kezdett neki egy fogyókúrának?
2019. márc. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Honnan tudod, hogy nem szoktott fotót készíteni magáról? Nekem pl azért van magamról a telefonomon fehérneműs kép, mert elkezdtem edzeni és látni szeretném a változást.
2019. márc. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Koszi az eddigi válaszokat.

Vékony testalkatú, nem fogyózik. A kép a törölt elemek közt volt. Eddig nem volt jellemző, hogy fotózta volna magát.

2019. márc. 29. 13:29
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Én rendszeresen fotózom magam meztelenül, fehérneműben. Mert szeretem magam fényképezni. Aztán törlöm. Ettől még nem csalom a barátom.
2019. márc. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy neked akarta elküldeni, csak nem volt elégedett a képpel, ezért törölte. Ennyiből én még nem gondolnék semmi rosszra.
2019. márc. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Minek a hatására kezdtél belenézegetni a barátnőd telefonjába? Gondolom, volt valami előzmény!?
2019. márc. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
47%
Jaj hagyjuk már ezt a sok hülyeséget. Mindenki és még a kérdező is tudja (mivel ismeri már annyira) hogy nem a saját maga részére fotózta le magát pucéran. Most lehet itt gondolkozni meg elhitetni saját magunkkal hogy á biztos semmiség meg biztos csak szereti magát pucéran fotózni (amit kérdek én minek?) meg most mondhatnám azt is hogy biztos neked akar egy nagy fényképet arról amit te is tudod hogy hülyeség. Ezt a képet valakinek elküldte vagy személyesen mutatta stb. De biztos nem azért csinálta hogy gyönyörködjön saját magában.
2019. márc. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%
#9, miért te ott voltál a kép készültekor, hogy ennyire tudod? Te is csak ugyanúgy egy lehetséges opciót vázoltál fel, mint itt mindenki.
2019. márc. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!