Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom nem akar velem találko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom nem akar velem találkozni mielőtt elutazom külföldre 4 napra. Ez normális?

Figyelt kérdés
Van egy elég friss kapcsolatom (3 hónap). Hetente általában 3x találkozunk, ebből 1-2 alkalom ott alvás is. Alapvetően nagyon jól megvagyunk együtt, gondoskodó, figyelmes, kedves, vicces, jó vele a szex. Most viszont eléggé meglepődtem. Történt ugyanis, hogy holnap elutazom 4 napra külföldre, munka ügyben. Az előtte lévő estét, azaz a ma estét, szerettem volna vele tölteni, de ő mondta, hogy baráti/haveri összejövetel lesz ma este, így nem tud velem lenni. Próbáltam megértő lenni, és nem mutatni, hogy ez mennyire rosszul esik nekem, de szörnyen bántott és bánt most is a dolog. Hozzátartozik, hogy tegnap is a haverjaival volt, igaz, nem pont ugyanazokkal akikkel ma lenne. Viszont a tegnap előtti estét velem töltötte. Ti mit gondoltok erről? Szóvá tennétek vagy elfogadnátok azt a kapcsolat elején, hogy mielőtt 4 napra elutaztok külföldre, a párotok inkább a barátaival van? Ő F/27; én N/25.
2019. márc. 30. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Bakker, csak 4 nap. Ha tudnád, mennyit vártam én pasikra életemben, szerintem rögtön lefordulnál a székről is. 😂
2019. márc. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
4 nap? Az semmi. Mintha hetekre utaznál el.
2019. márc. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden jó, akkor ne kreálj problémát a semmiből.
2019. márc. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha 400 napra utazol el, akkor azt mondom oke. De negy nap :')))
2019. márc. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
4 nap miatt duzzogsz? Megérteném ha hónapokra mennél ki de ez csak 4 nap. Semmi értelme ezen megsértődnöd.
2019. márc. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A baráti összejövetelek hosszabb ideig szoktak szerveződni. Ha te csak most szóltál neki hogy együtt töltenéd az estét, akkor nem ellened szól a dolog, hanem arról van szó hogy már megszerveződött a másik programja. Semmilyen kapcsolatban, se újban, se régiben nem egészséges lemondani egy napokkal, hetekkel ezelőtt lefixált találkozót a párunk miatt, ha nem vészhelyzetről van szó.

Azon kívül simán lehet hogy arra számított, úgyse fogsz ráérni a csomagolás miatt. Én legalábbis utazás előtti estére sose szervezek programot még a párommal sem, mert ezer dolgom van.

Szerintem ebből nem kell a kapcsolatra vonatkozó következtetéseket levonni, ez nem arról szól hogy inkább a haverjaival van mint veled, annyi történt hogy hiba csúszott a szervezésbe. Négy nap múlva találkoztok, legközelebb pedig igyekeztek jobban kommunikálni a programjaitokat mindketten.

2019. márc. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért legalább egy órácskára összefuthatna veled....
2019. ápr. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nem akarja elrontani azt a 4 napot
2019. ápr. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!