Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy csak a saját ürességét vetítette ki rám a volt fiúm?

Figyelt kérdés
Úgy éreztem hogy teljes oda volt értem az ex barátom. A szakítás előtt 4 héttel még azt mondta, hogy rajtam kívül senki mást nem akar, annyira szeret, meg hogy velem nagyon hosszú távra tervezi.. Utána jött a fordulópont. Állandóan rossz kedvű volt olyan 3 hete már a szakítás előtt. A szemeiben az ürességet láttam. Azt mondja, hogy nem tudok rajta segíteni, majd szakított. Létezik, ha valakit ennyire elfog az üresség érzése, hogy úgy érzi már semmit sem érez a párja iránt? engem ez hidegzuhanyként ért. Szerintem a saját labilis állapotát és rosszkedvét rám vetítette ki..Azóta eltelt 2 hónap.. Kezdek továbblépni, de még mindig foglalkoztat a téma, hogy egyszer megbánja e. Elmondása szerint úgy fog rám emlékezni, mint aki a legszebb és legjobb barátnője volt..
2019. márc. 30. 19:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%

Hány évesek vagytok? Háttérinfó nélkül nem lehet erre mit mondani, de ha ilyen lelkiállapotban van akkor adj hálát az égnek, hogy önként kilépett ilyen ember az életedből! Labilis idegzetű személyekkel nem lehet hosszútávra tervezni. Nem létezik ilyen, hogy valakit elfog az üresség és egyik percről a másikra kiszeret belőled. Erre pszichológus jobban tudna válaszolni, hogy ez milyen jelenség pszichológiai szempontból.


Az ember úgy van beállítva, hogy ami jó neki és boldoggá teszi, azt nem hagyja veszni.

2019. márc. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Leht, hogy komolyabb mentális fennakadásai vannak, de igaza van abban, hogy nem tudsz neki segíteni, mert előbb neki kell javulni akarni.
2019. márc. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
észrevettem rajta, hogy labilis. Egyszer imádott, utána meg amikor elfogta a rossz kedv, akkor meg levegőnek nézett. Így szakított velem 2x is. Újévkor azt mondta, hogy az irántam érzett szerelmét nem tudja leírni, 4 napra rá meg hülyeség miatt szakított, mert akkor is elfogta valami kedvetlenség. Csak akkor kibékültem vele, mert írt utána. Akkor utána minden rendben volt egy ideig, és utána ahogy megint elfogta az üresség érzése szakított. Amúgy gyanakszom, hogy nárcisztikus személyiségzavarban küzd. Az apját fiatalon elvesztette és az anyjával nagyon sokat veszekednek, szerintem ezért is labilis. Nagyon sajnálom, mert nagyon szerettem. egyébként én 23 vagyok, ő meg 24 fiú.
2019. márc. 30. 19:51
 4/15 anonim ***** válasza:

Sokszor nagyon gyorsan tud végbemenni egy ilyen hangulatváltás, és aztán szakítás. Nekem az exbarátnőmmel volt hasonló, hogy gyakorlatilag 1 hét alatt megváltozott és szakított is, mint kiderült már mással alakult neki a dolog vagy 2 hónapja, de mivel nem volt ez alatt semmi jel, ezért hidegzuhanyként ért engem a dolog.

Az úgy fog rád emlékezni mint a legjobb barátnőjére, ennek nincs alapja, ezt csak udvariasságból mondják ilyenkor az embernek.

2019. márc. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
rosszkedv*
2019. márc. 30. 19:52
 6/15 A kérdező kommentje:
Állandóan azt hajtogatta, hogy rosszkedvű és hogy nem tudja hogy miért, és hogy nem bírok rajta segíteni...De tudom, hogy oda volt értem, ezért nem megy a fejembe...
2019. márc. 30. 19:55
 7/15 anonim ***** válasza:
Ne gondolkodj rajta többet, mert biztos hogy valami mentális zavara van. Nagyon ritkán fordul elő, hogy így viselkedik egy ilyen gondokkal küzdő, a te érdekedet nézte és inkább szakított. Pszichológusra lenne szüksége, de ezt könnyű ide leírni, megoldani már nem annyira. Nem tehetsz érte semmit azon kívül hogy elengeded.
2019. márc. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Az is lehet, hogy sosem szeretett igazán, csak megjátszotta. Ha igazán szeretett volna, nem hagy el, ha ilyen labilis az állapota, akkor sem..
2019. márc. 30. 20:05
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem akarok okoskodni, de úgy gondolom hogy akinek ilyen bipoláris zavara van, abban két lélek lappang, az egyik amikor boldog, a másik amikor nem. Erre tényleg csak hozzáértő tudna választ adni, de azt senki sem tudná megmondani, hogy szeretett e téged.
2019. márc. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem nárcisztikus, az teljesen más. Nem kell mindenkire ráhúzni, hogy nárcisztikus, csak mert az most divatszó.

Nekem is volt ilyen férfival dolgom, minden csodálatosan alakult, majd egyszer csak szakított, de semmi de semmi előjele nem volt.

Aztán kiderült, hogy rosszkedvű meg depressziós. Még játszotta velem ezt a huzavona játékot egy ideig, közben mindig eltűnt.

Nagyon szerettem, de így utólag jobb, hogy vége, mert valóban egy ilyen emberre nem lehet számítani egyáltalán.

2019. márc. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!