Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért pont Őt vállasztottátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pont Őt vállasztottátok férjnek/feleségnek?

Figyelt kérdés
Pl. pénzéért, kapcsolataiért, tehetsége külseje, "belseje" mi fogott meg benne, hogy őt vállasztottátok
2019. márc. 30. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagyok, 35 éves. Nagyon nyugodt,kedves,gyönyörű szemei vannak,nem akarja hogy uralkodjak rajta. Vicces, szereti a fiús dolgokat is. Igaziból mi nem szerelemből, hanem erős barátságból házasodtunk. Amikor ott vagyunk egymásnak olyan mintha egy nagyon jó vígjátékban lennénk. Mindig a békére és aboldogságra törekszik. Soha nem duzzog, hanem mindent őszintén a képembe vág.
2019. márc. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
A férjem egy szerény ember. Nem sok nővel volt dolga előttem. Tiszta, erős morálú, hűséges, imádja a rockzenét, ő is szeret hegyet mászni,csodás kezű és becsületes a szakmájában, tisztel engem, szereti a lányunkat, jó az ágyban, a konfliktust igyekszik ésszel megoldani,és meg is lehet vele beszélni azokat.Nagyon szerencsés vagyok.
2019. márc. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az fogott meg benne hogy nagyon udvarias volt, nem titkolódzott, nem szexkapcsolatot akart , hanem komolyat és ezt az elején leszögezte. Egyébként pedig jóképű, majdnem mindig vidám, optimista ( ezzel az én pesszimizmusomat ellensúlyozza) , kedves , családcentrikus, jó velea szex .
2019. márc. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, és 35/N vagyok :)
2019. márc. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tevedesbol.
2019. márc. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Röviden mert szerelmesek vagyunk és személyiségben a tökéletes számomra. Igazából szinte ugyan az az ember vagyunk, nagyon hamar megvolt az összhang és teljesen természetesen jött minden. Az elejétől egyértelmű volt, hogy tökéletesek vagyunk egymásnak.

Ami a legjobban megfogott benne az az, hogy tényleg ugyan olyan mint én. Végre találtam egy férfit, akit nem zavart, hogy sikeres vagyok, nem zavarta, hogy van önbizalmam és hogy könnyen elérek dolgokat, vannak céljaim stb. Mert ő is tök ilyen. És amellett, hogy önző törtető baromira tud szeretni és a legodaadóbb és romantikusabb ember akit ismerek. Együttélésre is tökéletesen passzol hozzám. Hasonló pénzügyi kultúránk van, ugyan azokról a dolgokról gondoljuk, hogy megéri költeni rájuk stb. Házimunkához is hasonlóan állunk, nem úgy van vele, hogy majd az asszony megcsinálja 12 óra munka után is, segít mindenben.

2019. márc. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyszeruen annyira mas volt mint barki elotte, annyira "nekem" valo h bar parkapcsolatot sem akartam, nem lehetett ot kihagyni. Meg is irtam neki h ez tul szep ahhoz h elrontsuk szemelyes talalkozassal, maradjunk igy fizikai kontakt nelkul. Erre buszra, repulore szallt, majd kolcsonkert egy autot es levezett 240kmt h megmutassa magat, van o eloben is olyan jo. Es volt... vagany, tokos, jo kiallasu, csaladszereto, majdnem 5eve huz felfele, tamogat, biztat, buszke ram, 5eve feszitek mellette h o a pasim, nemsokara a ferjem.

Egyszeruen azt ereztem es ezt erzem evek ota h vele erdemes hosszu tavra tervezni es kivancsian varok minden uj elethelyzetet amiben meg nem lattam, mert nagyon jo vele, az egyetlen ember aki meg tud kacagtatni, fantasztikus humora van, szeretem az ertekrendjet, szeretem az optimizmusat ami atsegit a nehezebb napokon, jo vele elni es jo vele megelni ezt az eletet.

2019. márc. 31. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert úgy éreztem megtaláltam azt, akivel élni akarok és mellette azt az életet, amit élni akarok.
2019. márc. 31. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!