Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok párkapcsolat lehet hazánkb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok párkapcsolat lehet hazánkban, ahol nem is tetszik nekik a partnerük, csak azért vannak vele hogy ne egyedül legyenek?

Figyelt kérdés
Nem igazán tetszik nekik külsőre,de inkább vele maradnak csak azért hogy ne egyedül legyenek?
2019. márc. 19. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Magyarról magyarra fordítva: kapcsolat- és / vagy szexfüggők.
2019. márc. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem sok. Sok kapcsolat van ahol nem a szerelem miatt van valaki a másikkal, de szerintem olyannal nem jönnek össze aki külsőre nem tetszik nekik. Inkább külsőre tetszik nekik a másik, de érzelmi szálak nem fűzik hozzá, nagyon nem fogja meg benne semmi. Rengeteg a kapcsolatfüggő ember de szerintem olyannal nem nagyon ismerkednek aki legalább külsőre nem vonzza őket kicsit. Ha valakinek taszít a külseje akkor nem nagyon tudod magad rávenni, hogy megcsókold vagy lefeküdj vele. De biztos vannak ennyire durván társfüggő emberek is.
2019. márc. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Talán 1-2%.
2019. márc. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az átlagos és ronda emberek közötti párkapcsolatok erről szólnak. Mivel jobbat úgysem kaphatnának, majdhogynem mindegy nekik a másik külseje.
2019. márc. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy úgy jönnének össze, hogy semmi vonzót nem látnak a másikban. Az már más dolog, hogy menet közben múlik el a vonzalom.
2019. márc. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
17%
#5 látnak egymásban vonzót, mert tudják, hogy nincs jobb, így úgymond megszépül a szemükben.
2019. márc. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az, hogy neked nem tetszik, nem jelent semmit.

Egyszer lerajzoltam a férjem, szerintem nagyon élethü lett. A legjobb barátja csak annyit mondott rá, mikor visszaadta, hogy én nagyon szerelmes vagyok. :) Ezek szerint ő nem olyannak látja, én sokat szépítettem.

Mint amikor valaki lefotóz: Nagyon sok kiderül, hogy ő milyennek lát.

2019. márc. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Rockarc ***** válasza:

El se kezdodne egy ilyen parkapcsolat.


43F

2019. márc. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!