Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

1 év után vissza fogadtam a férjem, mert szeretem.

Azért jött haza, mert csalódott a másik nőben, aki miatt elhagyott minket.

Bocsánatot kért, és nagyon megbánta amit tett.

Igyekszik mindent megtenni, hogy rendbe jöjjenek a dolgaink, egy gond van csak, hogy még mindig a másiknál van a szíve. Azt mondta, hogy majd elmúlik az érzés, csak adjak neki időt.


A szex és a mindennapok jól működnek, de nagyon fájdalmas ezt tudni.


Tudtok nekem segíteni?

Mit tegyek, hogy végre maga mögött hagyja az érzéseit? Tehetek egyáltalán valamit?



2019. márc. 31. 17:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe se jutott volna így megalázni magamat, hogy visszafogadjam. İdeiglenes szamár vagy csak, amíg újra el nem vándorol a szíve valakihez (a szaros gatyát meg addig is ki kell mosni, meg a zacsi se lehet állandóan tele..).
2019. márc. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Rajtad semmi sem fog segíteni már. Tartsátok meg egymást.
2019. márc. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

Nem tehetsz semmit, viszont ezt abszolút nem értem, hogy mivel jobb. Jelenleg háromszorosan vagy alázva: 1. Elhagyott, 2. Hogy vissza tudta magát könyörögni mert "csalódott" (Jézus, mindjárt sírok, annyira sajnálom szegényt..), 3. Meg hogy még mindig a nőt szereti.

Nem szoktam primitív lenni, de ha te vagy ilyen fejben zokni, akkor már bocs, de megérdemled. Ezt még a gyerekre se fogd, hogy mert "kell neki az apa". "Szuper" példát mutattok neki, ugyanis lehet nem beszéltek róla, de a gyerek érzi, hogy valami nem oké.

2019. márc. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hová tetted az eszed ès az önbecsülèsed? Megcsalt, te meg visszafogadod, mikor tudod hogy csak azèrt ment vissza, mert nem jöttek be a számításai ès nem akar egyedül maradni? Mèg ha legalább előadta volna magát, hogy rájött tèged szeret, ès hiba volt elhagynia (na azt sem szabadna ám elhinni, de legalább jól esik a lelki világosnak, hogy ezt hallod), de hogy nyíltan tudod, hogy nem szeret, sőt, a másik nőt szereti, csak csalódott benne...Eszem megáll, hogy egyesek mennyire beállnak önkènt lábtörlőnek. Szerinted van ennek így èrtelme? Elmondanám, mèg ha rosszul is esik, hogy nincs. Majd előbb utóbb persze túl lesz a nőcin, de tèged már akkor sem fog szeretni, majd jön más kísèrtès.

Szedd össze magad, tartsd többre magad, egy szamárnál! Kezdj új èletet, lesz majd olyan valaki, aki azèrt van veled, mert szeret! Ès nem azèrt, hogy meleg kaja várja haza, meg legyen aki mossa a ruháit!

2019. márc. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Majd jön egy frissebb husi, és te ismét dobva leszel. Én ezt nem csinálnám a helyedben. Amúgy sem tudhatod, hogy a melóban, vagy akárhol kit dönt a falhoz...
2019. márc. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A, Másik nővel kibékül. Ez a nőn múlik, hisz a férjednek még ott a szíve.


B, A ferjed jön egy új nő, friss husi. Ugyanúgy elhagy.


C, erős leszel és Nem fogadod vissza. Erről kár beszélni, mert úgyse ez lesz...

2019. márc. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

"Érzelmek dolgában nincs tanácsadó, senki nem lehet.

Csak a szíved."


Csitáry-Hock Tamás

2019. ápr. 1. 10:29
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokfèlèt lehetne itt idèzgetni, csak semmi èrtelme.

Kèsőbb majd bánni fogod, hogy èveket elvesztegettèl az èletedből egy hitvány alakra, egy olyan kapcsolat fenntartásáèrt, ami már fabatkát sem èrt. Ès igen, marhára bánni fogod, hogy nem vágtad ki egyből mikor visszajött, mint a hasmenèses macskát. De addig mèg jó párszor földbe fog döngölni.

2019. ápr. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor esetleg a valtozatossag kedveert probalkozz picit aggyal is gondolkodni. Hosszu tavon kifizetodobb.
2019. ápr. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%

Úgy értelmeztem, hogy nem téged szeret, hanem a másik nő nem viszonozza az érzéseit és te így fogadtad vissza. Gratulálok.


Az előbb írtad hogy az érzelmeknek nem lehet parancsolni, de te az ő érzelmeit azért átprogramoznád. Garatulálok.


Ha neked jobb így mintha nem veletek élne az a te dolgod, de lásd be hogy olyan már soha nem lesz mint rég.

Olyan boldog még lehetsz mint rég, csak nem vele.

2019. ápr. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!