Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha 24 vagyok és szakítok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 24 vagyok és szakítok, megtalalhatom a párom és esetleg szülhetek 30 évem előtt?

Figyelt kérdés
A barátom állandóan dolgozik nincs rám ideje egy éve nem jött velem még csak sétálni sem el. Mikor összejöttünk nem ilyen volt nagyon kedves volt törődött velem és nagyon szerettem. Mára már csak este látom bedől az ágyba és alszik. Már nem bírok így élni, szeretnék élni, kikapcsolódni de vele nem lehet. Viszont minden vágyam egy boldog házasság és egy gyermek. De nem akarok 35 évesen vagy 40 anya lenni és minél idősebb vagyok annál nehezebb lesz rátalálni valakire akivel boldogok lehetünk együtt és születnék

2019. ápr. 1. 10:26
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

25 voltam, mikor elhagytam a párom, aki ugyanilyen felelőtlen alak volt, kifolyt a pénz a kezéből, semmi felelősségtudat. Mi lesz holnap? jövőre? Semmi. Csak álmodozás, hogy "majd", de tenni semmiért nem tett.

29 vagyok, 1 éve házas, azt nem tudom, hogy sikerül-e 30 előtt szülni, de nem is stresszelek rajta, alakul, ahogy az élet hozza. :)

Kérdező, egy biztos, ha benne maradsz ebben a kapcsolatban, akkor nincs esélyed boldog házasságra. Ha kilépsz, már legalább az esély megvan rá.

2019. ápr. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
40%

Ha neked az az életcélod, hogy mindenképpen 30 előtt szülj, akkor szinte garantáltan egy gyökért fogsz kifogni a nagy kapkodásban. Több ilyent is ismerek a környezetemben, valaki még igyekszik mutatni a hamis álomképet a külvilágnak, valakinek végül elege lett és végre elvált. Egy konkrét példa a volt legjobb barátnőm (azért csak volt, mert a drága férje elmarta mellőlem, gondolom sejted milyen a pasi), ő már 20 évesen a fejébe vette, hogy 30 előtt akar szülni. Már a volt barátjával is elég sokat beszéltek a gyerekekről, de abból nem lett semmi, mert a srác elég lumpen volt, de ugye a családtervek miatt ragaszkodott hozzá, aztán szerencsére a srác szakított. Viszont a férje egy igazi agresszív fsz, aki pénzével kompenzál, volt barátnőm meg el volt ájula, hogy lakása van Pesten, meg milyen okos. Amúgy meg néha megveri, meg úgy beszél vele, mint a kutyával, de nem baj, ő legalább 30 előtt szül és fiatal anyuka lehet.


Ezek után mérlegelj, én csak annyit mondok, hogy ezt a kapcsolatot már megette a fene és kár görcsölnöd a párkeresés/gyerek témán, jön az majd magától.

2019. ápr. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
90%

"Félek, hogy már minden normális kedves férfi foglalt én meg egyedül maradok."


Durván kapcsolatfüggő vagy.


Én a helyedben kilépnék a nem működő kapcsolatomból, és a saját lábamra állnék. Ott azért nem kevés a gond, ahol mindig csimpaszkodni kell egy férfiba...


Aztán amikor egyedül is boldogulok, rendbe raktam önmagam és az életem, jöhetnek a férfiak. De közülük sem mindegyik/bármelyik! Csak az, aki megugorja a lécet!


De ez én vagyok.

Te vagy ebben a langyos f@sban fogsz maradni, és mielőbb lebabázni, mert ugye már lassan vége a sulinak, a CSOK meg jobban fizet, mint a melóhely, vagy az első szembejövőre fogsz rácsimpaszkodni, hogy beadhasd neki a dumát, hogy te szeded a gyógyszert, és nem érted, hogyan estél teherbe.


Ne legyen igazam.

2019. ápr. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
0%
Amíg megtalálod az igazit egy szabad ötvenes? ( Gyereket nem akar. )
2019. ápr. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

Naa. Azért 3 év alatt kortól függetlenül csak felhoztad a házasság/család/gyerek témát, ha neked ennyire fontos. Arra akkor mit mondott ? Kamuzott vagy kaptál egy ilyen gumicsontot, mint most ?

32/f

2019. ápr. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Nagyon félreértett az utolsó előtti és előtti. Nem életcélom, de van a családba későn szült nő és nem a legjobb mikor a gyereked nagyijának hisznek az oviba.. Egyébként kit érdekel, hogy jobban fizet a Csok? Soha nem hagynám el ezt a szakmát
2019. ápr. 1. 16:17
 27/32 A kérdező kommentje:
Szeretnék lakást venni, addig nem is szülnék mert anyám házába biztos nem. Egyszerűen csak félek, hogy egyedül maradok hiába nézek ki normálisan vagy tetszem a férfiaknak már nem hiszem el hogy jó vagyok
2019. ápr. 1. 16:18
 28/32 A kérdező kommentje:
#25. Néha mondogatott dolgokat h ha gyerek lesz akkor majd senki nem mehet a közelébe mert el hülyíti a család, vagy h egyszer ha mindenünk meglesz feleségül vesz, azért dolgozik h házunk legyen majd stb. De egyébként egy forintja sincs sose.
2019. ápr. 1. 16:22
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

#26

Ma egy 35-40 évesen szült nőt senki nem néz a gyerek nagyijának, azt a falusi kislány viszonyt hidd el, mindenki idiótának nézi, aki huszonévesen szül az első jött-mentnek, mert az ilyen kapcsolatok szinte mindig úgy végződnek, hogy mire a gyerek oviba megy, a díszes "család" széthullik.

Hidd el, inkább legyen a gyereknek anyagilag stabil, a házasságukra vigyázó "nagyijakorú" anyja és apja, minthogy egy idióta anyja, aki felcsináltatja magát a semmire, csak mert unatkozik. Neked lehet jó babócázni, de a gyerek egy életre megnyomorodik, amikor egy szar kapcsolatba vállalod! Mostohaanyuci, mostohaapuci, féltesók mindkét oldalról, plusz mostahatesók az új mostohákkal.... nem egy leányálom a gyereknek.

2019. ápr. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Hat épp ezaz, hogy én nem szeretnék úgy gyereket vállalni, hogy utána esetleg más férfi nevelje az apja helyett. Ezért félek attól, hogy vajon lesz e olyan férfi aki szeretni fog engem és lehet egyszer boldog családom ahol megbecsülnek
2019. ápr. 1. 17:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!