Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha 24 vagyok és szakítok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 24 vagyok és szakítok, megtalalhatom a párom és esetleg szülhetek 30 évem előtt?

Figyelt kérdés
A barátom állandóan dolgozik nincs rám ideje egy éve nem jött velem még csak sétálni sem el. Mikor összejöttünk nem ilyen volt nagyon kedves volt törődött velem és nagyon szerettem. Mára már csak este látom bedől az ágyba és alszik. Már nem bírok így élni, szeretnék élni, kikapcsolódni de vele nem lehet. Viszont minden vágyam egy boldog házasság és egy gyermek. De nem akarok 35 évesen vagy 40 anya lenni és minél idősebb vagyok annál nehezebb lesz rátalálni valakire akivel boldogok lehetünk együtt és születnék

2019. ápr. 1. 10:26
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%

Óh, még negyven felett is, csak a kérdező nem akar.

32/f

2019. ápr. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
84%
Jaj jaj jaj, 24 evesen ettol felni? Vicces!
2019. ápr. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

Én tényleg félek!

Ez szerintem nem vicces mert mióta vele vagyok nem vagyok kapcsolatban senkivel, nincsenek barátaim csak a családom. Májustól fogok dolgozni mert most végzek a sulival. Októberben töltöm a 24et.

2019. ápr. 1. 11:13
 14/32 A kérdező kommentje:
Bízok benne, hogy ha fogok dolgozni új embereket ismerek meg. Igaz ápoló leszek de azért fiatalos közegben leszek. Én szeretnék ismerkedni, barátkozni
2019. ápr. 1. 11:14
 15/32 anonim ***** válasza:

Kérdező. Ha ennek véget vetsz, majd azt a rossz szokások koptasd el, hogy nem megfelelő emberre időt pazarolsz, miután kiderült, hogy neked nem megfelelő. Amikor meg a terveiről beszélsz, mindig figyelj arra, hogy világosan beszélj és a részletekkel is tisztában legyél. Legyen terved magyarán. Ezt pedig várd el a másiktól is, amikor te kérdezel az ő terveire. Ha csak jövőhétre van terv, az kuka, ahogy a "majd meglátjuk/alakul/lesz valahogy is.

32/f

2019. ápr. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Neki a holnapi napjára sincs terve nem hogy évekre..
2019. ápr. 1. 11:40
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Na kérdező. Pont az ilyen helyzetekről beszéltem. Mi óta derült ez ki számodra és mióta vagytok együtt?

32/f

2019. ápr. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
3 éve vagyunk, és tegnap derült ki. Mert mondtam h úgy érzem ő nem tervez semmit velem, nem is szeret és meg se szólalt csak mondta h én milyen okos vagyok h helyette tudom h ő mit érez akkor minek lenne itt miért nem költözik el..
2019. ápr. 1. 11:58
 19/32 anonim ***** válasza:
64%
24 eves vagyok ,hidd el van meg boven korodbeli szingli ferfi, en is es par haverom is az! ;)
2019. ápr. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Szóval ha azt mondjuk, hogy nem találsz, akkor maradsz ebben a sz.r kapcsolatban, szülsz gyereket, és éltek boldogtalanul?
2019. ápr. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!