Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmet hogyan tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmet hogyan tudnám meggyőzni, hogy ne nappalin járjon egyetemre?

Figyelt kérdés

Az a helyzet állatire féltem a bnőmet, és most, hogy egyetemista lett mégjobban. Nem az, hogy benne nem bízom, hanem inkább a férfiakban.


Hogyan vegyem rá, hogy inkább levelezőn végezze az egyetemet és ne nappalin?


2010. júl. 4. 14:17
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/179 A kérdező kommentje:

"Feltételezem h ő az első barátnőd"


Igen, ő az első és soha életemben nem hittem, hogy ilyen barátnőm lesz nekem valaha is, szóval szerintem érthető, hogy nem akarom őt elveszíteni és óvom mindentől!

2010. júl. 4. 15:09
 72/179 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert ennyire h*lye ember nem létezik, mint te:S nézd már meg a több, mint 40 választ...mind ellened, de azért te vagy a tökéletes, 17 éves, aki ért a kapcsolatokhoz h hogyan ne veszítse el a bnőjét:D:D:D
2010. júl. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/179 anonim ***** válasza:
100%
Azelőtt sem te voltál az első fiú, akit a háremből kilépve meglátott, mégis téged választott.
2010. júl. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/179 anonim ***** válasza:
93%
Ő az első, és meg sem becsülöd...szép...:/ gondolkodj már el komolyan!Mi az h lenyomoztatod meg stb?Hát így fogod elveszíteni, de mi szóltunk, csak t evagy ilyen begyepesedett h csak neked van igazad, akkor mégis minek tetted fel a kérdést?na ez az omg -.-"
2010. júl. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/179 anonim ***** válasza:
93%
Uhhuhuhúúú, hogy te mekkorát fogsz koppanni barátom!!! Majd csak rájössz, hogy ez nagyon nem úgy működik, ahogy te elképzeled, de hát szerintem mi (válaszolók) már túl vagyunk az első csalódáson...Magad alatt vágod a fát, ha ennyire rondának tartod magad a lányhoz képest, akkor magaddal kéne foglalkozni kicsit, nem pedig a világ összes többi emberétől elzárni, mert az úgysem fog menni...
2010. júl. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/179 anonim ***** válasza:
86%

Egy óra alatt kaptál 59 leb@szást, és 0db egyetértő választ.

Szerinted, normális dolgot, amit csinálni akarsz???


Amúgy én javaslom, hogy próbáld meggyőzni, hogy menjen levelezőre, mert így legalább hamarabb fog rájönni arra, hogy mekkora mikrop.csű, paprikajancsi, szellemileg visszamaradott, óriás csecsemővel jár.


Így legalább, már hamarabb kereshet egy igazi FÉRFIT, és nem egy takonyevő bölcsis mellett pazarolja el az életét.

2010. júl. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/179 anonim ***** válasza:
100%
Ha el akar hagyni,akkor úgyis elfog!Tehetsz rá bilincset vagy be is falaztathatod a szobája ajtaját.Mindegy,aki menni akar az fog is.Ezzel,amire készülsz csak felgyorsíthatod a folyamatot.A helyedben kussolnék,összetenném kezem lábam,hogy ilyen jó nő a barátnőm,szeretném és ha mellettem mindent megkap,akkor nem érezné,hogy mással jobb lenne.Amit te tervezel,az felér a kapcsolatotok legyilkolásával.Hát csak csináld!
2010. júl. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/179 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell más pasi ahhoz, hogy elhagyjon, csak egy ilyen akció.
2010. júl. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/179 anonim ***** válasza:
86%

Én úgy szájon vágnálak, hogy a fal adná a másikat.

A barátnődet sajnálom.

2010. júl. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/179 anonim ***** válasza:
91%
Én a csajt sem értem. Hogy a rákba jött össze veled? Okos nem vagy, empatikus nem vagy, érett nem vagy, egy kis féltékeny egoista pisis vagy. Vagy talán arra is úgy kényszerítetted, hogy összejöjjön veled? Mert különben elintézted volna?
2010. júl. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!