Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vethetnek ennek veget?

Figyelt kérdés

Szoval baratommal 1,5 eve vagyunk egyutt..

Kapcsolatunk nem a legfenyesebb,de nem is a legrosszabb... mindent megtudunk altalaban beszelni... viszont van az O edesanyukaja,akirol egy jo idelye azt vettem eszre,hogy ki nem allhat,minden aron azt akarja elerni,hogy a fiaval megszuntessuk a kapcsolatot.. :@

Reszletesebben elmondva SZOSZERINT kutakodik a holmijaim kozt,egyik honapba (talan decemberben) arra mentem be a szobaba,hogy latom a telefonomat olvasgatja,illetve a facebookomban kotoraszik... eszre vette,hogy meglattam,erre felpattant az agyamrol azzal az ervvel,hogy az idot nezegette....

Ezt nem mondtam el a paromnak,nekem valahogy ez nem ment ..kellemetlen volt..

Akkor KB 2 hete parom el ment dolgozni,en es anyukaja maradtunk otthon. Reggelt ossze szedtem magam es leugrottam boltba,megbeszeltuk,hogy veszek valami fozni valot O pedig otthon marad,majd ketten megfozunk..

Talan fel oraja voltam el,mikor kijottem a boltbol,bepakoltam a kocsiba,jott arra 1 unokatestverem(fiu) udvozoltuk egymast,beszelgettunk.... aztan hirtelen azt veszem eszre,hogy sregrol az anyoska az epulet mogul leskelodik utanam?! Szerintetek ez normalis dolog?? Siman felkaptam a vizet es hat tok jogosan.. haza siettem ,bementem szobamba es ott vartam a paromat ... haza.jott,mindent kitalaltam neki.. hogy az O anyucikaja ellenorizget oktalanul... (Azt hozza teszem,hogy semmi alapja nincs erre az ellenorizgetesre,mert sosem csaltam meg a fiat meg egyszersem.... ahogy o sem engem) .. parommal tudattam a dolgokat... szohoz sem tudott jutni ..ki volt akadva.. anyukaval ossze veszett ez miatt.. viszont en mondtam hogy nekem ez igy.nem megy 1enlore egy fedel alatt az edesanyjaval... nagy nehezen ,de megertette .. tehat jelenleg nem lakunk egyutt,de szoktunk talalkozni max heti 2 x.. es ez igy mind 2-onknek rossz... :\

Mit tehetnek hogy az anyos megbekeljen? :(

23/L



2019. ápr. 1. 18:32
 1/3 anonim válasza:
88%
Koltozz el a nyakarol.
2019. ápr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon egyszerű a megoldás, költözz el tőle. Nem kell másnak a nyakán élni, főleg úgy, hogy nem kedvel.
2019. ápr. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen,tudom nyilvan,hogy ez.megoldas!! Igy is tettem.. jelenleg anyumeknal lakom,de itt.is olyan a helyzet,hogy hatranyai vannak az itt letemnek... nem maradhatok itt sem sokaig.. parom mindent megtesz azert,hogy minel elobb kulon koltozzunk csak 2en!! Remelni tudom hogy eljon az az ido.. :)
2019. ápr. 1. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!