Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért fáj ha az exére gondolok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj ha az exére gondolok?

Figyelt kérdés

A kollégám szakított miattam a barátnőjével. Nem volt minden rendben köztük, sőt.. minden második nap “szakítottak”.. de nem volt még csók se köztünk amíg nem lett vége annak a kapcsolatnak. Sosem bíztattam a szakításra, esetleg annyival hogy én nem kezdek olyan pasival akinek barátnője van. Mi most még az elején járunk, randizgatunk, ismerkedünk, próbálok új élményeket gyűjteni vele a városban, stb.


Viszont sokat mesélt erről a barátnőről, főleg mikor még csak először beszélgettünk és néha beugranak képek a sztorijaiból, vagy csak a facebookja a lánynak, (főleg hogy mikor a kollégám profiljára megyek, csak úgy, megnézni, mindig elfelejtem hogy a közös képek még fent vannak, és akkor is rakott ki vele mikor már éreztem hogy nem is akar tőle semmit) és ez nem olyan jó érzés. Hogy lehetne ezt az érzést semlegessé tenni a fejemben?


2019. ápr. 1. 20:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Hogy lehetne? Sehogy. Ne nézegesd a pasi idővonalát. Nem fogja egyik napról a másikra letörölni az összeset sőt lehet le sem fogja. Az emlék az emlék akár mennyire is nem tetszik.
2019. ápr. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!