Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti tartanátok így a kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tartanátok így a kapcsolatot? Minek neveznétek ezt?

Figyelt kérdés

Nos van egy kapcsolatom ami tulajdonképpen nem az, ugyanis a “barátnőmnek” kételyei vannak az egésszel kapcsolatban, kb 1 év után, most már ott tartunk, hogy egy hónapja nem is találkoztunk. Nekem igazából nem is hiányzik, napi szinten beszélünk, de iennyi. Néha belémköt ezzel azzal vagy felemleget régi sérelmeket, esetleg szeretne beleszólni a dolgaim intézésébe.

Ti mit tennétek a helyemben?

Megbántani sem akarom, de nem tartom jónak, hogy van egy személy az életemben, akivel semmiféle szexuális vagy egyéb kontaktom sincs úgy érzem, hogy màr nem is igazán vonzódom hozzá, talán ő sem hozzám és mégis ragaszkodik hozzám. Ha letiltom irogat ismerőseimnek, családtagjaimnak.

Vannak nőgyógyászati gondjai ez is közrejátszik/ott abban, hogy idáig fajultak a dolgok.

Ez most így egy kapcsolat vagy ez mi mert én nem tudom már értelmezni?

Szerintetek?



2019. ápr. 2. 20:26
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Végülis, egyébként elmondtam már neki, hogy nem szeretem ...
2019. ápr. 2. 20:46
 12/13 anonim ***** válasza:
75%
Kicsit nyomatékosabban tedd. Vagy közöld vele, hogy összejöttél valakivel, és nem szeretnéd, ha belerondítana a turbékolásotokba, ne írkáljon többet.
2019. ápr. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
60%
Milyen nőgyógyászati problemaja van?
2019. ápr. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!