Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg örökre a kiszolgáltato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg örökre a kiszolgáltatottam lesz a nejem?

Figyelt kérdés

Mindenki ezt mondja, én pedig az elején nem is gondolkodtam ezen.

Szitu:

Volt egy kapcsolata, nagyon szerették egymást, olasz, Olaszországban. Mindenre volt pénzük, folyton utaztak kb.

Szétmentek, pillanatnyi veszekedés miatt, mivel nem volt hova mennie, de el akart jönni onnan, eljött hozzám, mert egyedül nem érzett érzelmi biztonságot most már rájöttem.

Magyarul egyáltalán nem tud, pedig született 3 gyermekünk.

Akiket Olasz online iskolába járat(unk).

Nem szeret a nejem. Olyan munkája volt, aminek tanult, ami magyarországon konkrétan nem létezik. (nem írom le, hogy konkrétumot ne írjak)

Így neki bevétele nincs, a gyerekekkel tanul egész nap.

Viszont nem ahhoz az életszinvonalhoz van szokva, amit én nyújtok neki. Megígértem neki sok dolgot, amelyeket régen is megvalósítottam őelőtte anyagilag, de egy betegségem miatt nem tudom még sem azt az anyagi szintet hozni.

Teljesen őrjíti, hogy neki kell takarítani, főzni, stb. Nem ehhez volt szokva és én sem ezt ígértem.

Saját bevétele nincs, akkor keresett ő kb 8 m ft-ot/hó (belsőépítészet egy speciális területe).

Utálja, hogy nem tudok neki pénzt adni és az ételt is én veszem neki.

Ezeket nem mondja, de nekem egyértelmű.

Nagyon kedves és illemtudó, gyerekek nagyon jól tanulnak, nagy a higiénia is itthon de minden este összeomlik. Azt hiszi, hogy nem tudok róla. Sír, remeg.

Nem tud olyasmit dolgozni itt, amit tanult, viszont már ott sem tudná végezni kint, mert azóta nem fejlődött benne.

Szerintetek mit tévő legyek? A gyerekek is teljesen a nejem érzelemvilágát közvetítik felém, várnak valami megváltásra, hogy "majd amikor apa több pénzt keres, akkor ide meg oda megyünk, ahová kéne", meg hogy "úgy fogunk élni, ahogy anya is élt előttünk, mielőtt az apa után kellett cselédkednie"...

Szex nincs, depressziós, új dolgot vagy 7-78 évbe is telne, mire kitanulna, gyermekek mellett meg lehetetlen mert ő tanítja őket (szintén nem tudnak magyarul és lenézik a magyarokat.)

Én dolgozom hajnaltól késő estig (bank+maszek)

Tényleg örökre a kiszolgáltatottam lesz a nejem?


2019. ápr. 3. 00:44
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:

Régebben azt hittem kölcsönös a szerelem, de már kezdem bevallani magamnak, hogy semmi közös témánk és mindent totál másképp làt. Nem akar lealacsonyodni a barátaimhoz. Rajtam kívül nincs senkije felnőtt és nem is lenne hova mennie. Még boltba se megy, sose ment ő, nem szereti a magyarokat, és csak 2 hetente hétvégén mozdul ki otthonról, mert akkor van időm elvinni a családot túrázni vagy ilyesmik.

Csak normál, problémamegoldó kommentek érdekelnek, minősítések nem.

2019. ápr. 3. 00:47
 2/32 anonim ***** válasza:
93%

Itt élnek és lenézik a magyarokat? Hűha.

Szereted őt? Mármint úgy őszintén.

Mármint én kitennem őt a fenébe,mondom ezt nőként.

2019. ápr. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
94%

Konkrét megoldások:

1, szakítasz vele

2, változik a feleséged hozzáállása az életéhez

Ez alatt azt értem, hogy nem nézi le a magyarokat. A gyerekek megtanulnak magyarul, vagy kerestek nekik nem magyar iskolát és járnak oda. A kedves nejed akár részmunkaidőben is de elmegy egy multihoz dolgozni,ott több a külföldi, kevesebb a magyar.

Ennyi. Felnőtt nő, fogja fel, hogy nem hullik minden az ölébe.

2019. ápr. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Igen szeretem, mert nagyon kedves, igényes, és okos. De belül szenved és ezt nagyon rossz nézni, nem tudom, hogy mit tehetnék. Csak telnek el az évei a semmibe.

Mióta fél éve kórházba voltam és itthon ápolt néhány hétig (katéter, kacsa, mosdatás, 0-24-ben stb..) azóta azt hiszem minden maradék halvány szikrája a szenvedélyének kialudt irántam. Ezt nem mondja, de nem vagyok hülye. Nemmond dolgokat, mert nem szeretne megbántani és ebből sokszor van félreértés.

Pl ma: Kérdeztem, hogy vegyek e sonkás izzát, mert rég ettünk és nagyon szeretem. Mondta, hogy eszünk valamikor thai ételt. Mondtam holnap. Mondta jó.

Elmentem pizzáért. Jött az SMS, hogy nem hoznék e pennét? Hoztam pennét, hogy holnap azt együk, mára meg pizzát.

Nem evett belőle. Rákérdeztem. Azt mondta, nem szereti. És sodem szerette. Kiabáltam vele, hogy én meg azért mentem este, hogy hozzak rohadt pizzákat. Ő meg azt válaszolta, hogy érdekes, hogy nem veszem észre, hogy a thai étellel, és a pennével is arra célzott, hogy nem akar pizzát. De ha konkrétan megmondtavolna, akkor már akkor igy kiabáltam volna (lehet igaza van...)

Aztán az egész esti itthoni közös programunk amire órákig sminkelt, kszülődött sírásba fulladt neki (azt hiszi nem tudok róla, de láttam).

2019. ápr. 3. 01:00
 5/32 A kérdező kommentje:
Ő leszögezte, hogy nem magyarországnak szült, hanem olaszországnak. Rengeteget tanul velük, hihetetlen egyébként. Az ő keresete ami kb minimálbér lenne itt nem segít ki minket, csak a gyerekek lehetőségei romlanának.
2019. ápr. 3. 01:02
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem költöztök Olaszországba, ha ennyire nem jó itt nekik? Ott biztos találna munkát, ha nem is 8 millió/hó, de azért találna. Te is megtanulnád a nyelvet, aztán 2 fizetésből élhetnétek. Egyébként én Magyarországon kizárólag az olasz nyelvtudásomból éltem, tanítottam, fordított, tolmácsoltam, olasz cégnél voltam ügyintéző. Ha akarná, ő is tudná ezt csinálni. Mi pár éve költöztünk külföldre, egy másik kontinensre, és elég szépen felépítettük az életünket, pedig én még a nyelvet sem beszéltem az elején.
2019. ápr. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez Magyarország, itt egy nő rabszolga egész életében, már ha akar családot és nem csak magának él. Erről nem az itteni férfiak tehetnek. De azon csodálkozok, hogy Olaszországban ilyen úrinők a nők. Én azt hallottam, hogy ott is nagy a munkanélküliség, kicsik a fizetések és minden drága. Tudok olaszul, imádom a nyelvet, szóval szóljatok, ha ott jobb élet van és lehet, hogy előbb-utóbb kimegyek. 15 éven át főztem munka mellett és másodállás mellett, most már nem főzök olyan gyakran, cserébe viszont heti 50-60 órákat dolgozok.
2019. ápr. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
77%
Arra nem gondoltál, hogy túl sokat kiabálsz vele?
2019. ápr. 3. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legalább félállásban el kéne mennie dolgozni. Nem a pénz miatt, de ha jól értem, akkor rajtad és a gyerekeken kívül nincs más emberi kapcsolata. Ha ki tudna mozdulni, akkor valószínűleg jobban érezné magát, talán a nyelvet is szívesebben tanulná meg. A gyerekek meg dettó, én a külföldi magyaroknál sem értem, mikor a gyerekek csak magyarul tudnak és pl. románul nem. Egy plusz nyelvtudás egt csomó esetben 5-10%-kal több fizetést jelent, még ha nem is használod, akkor is. Ennél jobb helyzetben meg nem lesznek hogy megtanulják.
2019. ápr. 3. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
59%

A történet margójára... Nesze nektek a csodálatos külföldi mentalitás pasztmek! Kajáljátok gyökerek!


Kérdező, ennek előbb utóbb vége lesz. Vagy te vetsz neki véget vagy a feleséged. Azt sem gondolom, hogy jó ez neked. Próbálsz megfelelni a családodnak, 2 munkád van, az asszony és a gyerekek meg lenéznek, nem is tudsz a gyerekeiddel anyanyelveden beszélni. Baromi igazságtalannak tartom ezt az egész felállást.

32/f

2019. ápr. 3. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!