Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy nem hiv a családjával sehova?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt, korábban eljártunk a családjával mindenfele, mondván én is része vagyok a családnak, közösen ebédeltünk néha, kirándultunk is. Egyszer szakítottunk, olyan 1-2 hónap szünet volt, azóta ismét együtt vagyunk, de soha nem hív el a családjához és azóta már hónapok (3,4) teltek el.

Mégis miért? Kínosnak érzem megkérdezni, mintha tolakodó lennék. De nekem fura. Ha lenne a fiamnak barátnője, és soha nem hozná el mondjuk a születésnapi ünnepségemre sem, akkor rákérdeznék, és azt hinném, hogy a lány izolálódik el. Ezt nem szeretném, hogy higgyék, egyszerűen fura, hogy nemcsak nem hív, de semmi infót nem mond. Régen megosztott anyagi, lakásügyi, kapcsolati vitákat, most mindig le tudja annyival, hogy “semmi”. Mintha az mondaná,” nincs közöd hozzá”.

Eddig ezt betudtam annak, hogy biztos a szakítás miatt, nehezebben fogadnak vissza (RÁADÁSUL Ő DOBOTT), de most lesz egy szülinapi esemény a családjában, és nem hívott el... nekem itt lett fura.

De az is lehet, hogy csak sokat akarok. Nálatok ez normális lenne, vagy nem normális?

A szakításunk oka abból adódott, hogy hamar költöztünk össze (én hozzá)


2019. ápr. 3. 22:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudják egyáltalán az otthoniak, hogy megint együtt vagytok?
2019. ápr. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen
2019. ápr. 3. 22:40
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Alibiból jött veled össze, de már nem szeret és nem tervez veled. Rájött, hogy egyedül azért nem jó és visszament hozzád. De a kapcsolatban már egyáltalán nem biztos, kb arra vár, hogy találjon valaki jobbat. Már a szakítás előtt kiszeretett belőled. Nem lesz ez így már tartós. Nem a szakítás ingatta meg benne a dolgokat, hanem már eleve azért szakított, mert nem akart veled lenni.
2019. ápr. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Világos, de velem úgy vuiselkedik, hogy szerez
2019. ápr. 3. 22:46
 5/12 A kérdező kommentje:
*viselkedik, hogy szeret
2019. ápr. 3. 22:46
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Azért azt erősen kétlem. Az, hogy hozzád bújik meg néhányszor elmondja, hogy szeret nem kompenzálja azt, hogy kb minden más téren úgy kezel, mint egy hétvégi prostit akit nem szabad felvállalni. Azért viselkedik úgy, mint aki szeret mert tulajdonképpen azokat a dolgokat amiket egy kapcsolat adni tud neki szereti. Nyilván mindenki szeret összebújni meg szexelni meg a gondolatot, hogy van mellette valaki. De ez nem azt jelenti, hogy a párjához bármi is fűzné.
2019. ápr. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igazad van... akkor nemcsak én érzékeltem úgy, hogy nem normálisan viszonyul ehhez. De érdekelne, hogy akik kapcsolatban vannak, nekik ez hogy esne? Illetve hogy a párom viselkedése milyen nekik
2019. ápr. 3. 22:55
 8/12 A kérdező kommentje:
Jól jönne, ha valaki kielemezné, hogy ez a viselkedés milyen, a hétvégi prosti, akit nem szabad felvállalni elég pontos
2019. ápr. 3. 22:56
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
Nézd, nekem ez az azonnali szakítás kategória. Nem lennék ilyen emberrel együtt. Ha egyszer már szakított akkor úgy is eldöntötte mit akar. Onnastól kezdve ha velem akar lenni az csak azért van, mert nem talál mást. Igazából nem esne sehogy sem.. egyszerűen csak hagynám a francba már az első szakítás után.
2019. ápr. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod,hogy mit adott elő otthon amikor szakított ? Lehet,hogy a szülei nem kíváncsiak rád...
2019. ápr. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!