Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól dontottem?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy kozel 1ev utan szakitottam a parommal. Nem volt a vilagon semmi problema ,nekem o az az ember akirol mindig almodtam minden tekintetben tokeletes .o volt az elso komoly kapcsolatom eddig mindig csak bantast kaptam az elozo kapcsolataimban. Anyukamek nagyon megszerettek ,az o csaladja is engem es ez most mindenkit hideg zuhanykent ert.o nagyon szeret engem ,mindennel jobban.mar mindent elterveztunk.epitkeztunk volna aztan kesobb gyerek stb. En is szeretem de ereztem hogy valami nem oke mintha nem szerelem lenne. Pedig nagyon nagyon szeretem.de odaig fajult hogy nem aludtam ejszakankent.es 0-24ben ezen agyaltam hogy mit csinaljak.elmentem pszichologushoz is .nagyon ki vagyok keszulve ugy erzem ezen en sosem leszek tul. Sosem ereztem ekkora fajdalmat ,hianyt.Beszeltuk hogy lehet kesobb meg ujra egymasra talalunk.talan tul fiatal vagyok. Mit gondoltok? Egyszeruen meghasad a szivem.
2019. ápr. 5. 09:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hülye vagy.
2019. ápr. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen alapon évente váltogathatnád a párjaidat. A szerelem hamar elmúlik. A létező leghülyébb kifogás emiatt szakítani.
2019. ápr. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kifejtened megis miert ?
2019. ápr. 5. 09:23
 4/13 A kérdező kommentje:
Azt is hozza tennem hogy 19eves leszek o pedig 27
2019. ápr. 5. 09:24
 5/13 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon szeretted minden oke volt -az nem derül ki hogy akkor mégis miert szakítottál???
2019. ápr. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ennek a dontesnek semmi ertelme nem volt. Valami onismereti valsagod van es kulso okot kerestel, meg is talaltad a parod szemelyeben. Kidobtad es nem valtozott semmi, vagyis a hiba nem ott volt.
2019. ápr. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha így lenne ahogy írod, akkor nem szakítasz, de ezek szerint fele sem igaz annak amit érzel.
2019. ápr. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De mindig ott motoszkalt a fejemben az erzes hogy ez nem mukodik. Es hogy o jobbat erdemel aki ugyan ugy szereti. Multkor kirandulni voltunk de mar ott sem ereztem olyan jol magam. Megbeszeltuk hogy barmi van mindig ott leszunk egymasnak. Annyira sajnalom hogy igy erzel .en mindent megprobaltam. Utolso utani dontes volt ez,ejjelente remegtem sirtam .ezt is sirva mondtam el neki.
2019. ápr. 5. 09:34
 9/13 A kérdező kommentje:
Erzek
2019. ápr. 5. 09:36
 10/13 anonim ***** válasza:
Hogy jól döntöttél-e? A válaszom nem. Nem azért mert szétmentél vele, hanem mert felmerült benned a kérdés! A másik dolog hogy felelőtlen vagy. Így nem lehet életet élni, hogy ma eltervezem hogy építkezek másnap meg szakítok. Azt gondolom a párod gyerek 27 éves létére te magad meg pláne. Ne is gondolkodj kapcsolatban, míg nem tanulod meg mi az, hogy felelősség! Tanuld meg mi az hogy pénz tanuld meg mi az hogy szakítás anyagi osztozkodás. Nem hiszem bár ki tudja hogy azt a réteget képviseled-e ahol szokás dobálózni a milliókkal. Ugyanis köztudott tény hogy idehaza van jó pár család, akiknek egy millió forint annyit jelent mint másnak 10Ft. Ha ebbe a rétegbe tartozol vedd tárgytalannak az írásom! Ha nem akkor gondolkodj szállj magadba tanulj, és csak akkor hozz döntést, ha megtanultad azokat amiket soroltam, kiegészítve ok-okozattal, következményekkel.
2019. ápr. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!