Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól dontottem?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy kozel 1ev utan szakitottam a parommal. Nem volt a vilagon semmi problema ,nekem o az az ember akirol mindig almodtam minden tekintetben tokeletes .o volt az elso komoly kapcsolatom eddig mindig csak bantast kaptam az elozo kapcsolataimban. Anyukamek nagyon megszerettek ,az o csaladja is engem es ez most mindenkit hideg zuhanykent ert.o nagyon szeret engem ,mindennel jobban.mar mindent elterveztunk.epitkeztunk volna aztan kesobb gyerek stb. En is szeretem de ereztem hogy valami nem oke mintha nem szerelem lenne. Pedig nagyon nagyon szeretem.de odaig fajult hogy nem aludtam ejszakankent.es 0-24ben ezen agyaltam hogy mit csinaljak.elmentem pszichologushoz is .nagyon ki vagyok keszulve ugy erzem ezen en sosem leszek tul. Sosem ereztem ekkora fajdalmat ,hianyt.Beszeltuk hogy lehet kesobb meg ujra egymasra talalunk.talan tul fiatal vagyok. Mit gondoltok? Egyszeruen meghasad a szivem.
2019. ápr. 5. 09:19
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem altunk neki epitkezni csak tervezgettuk a jovot .ugy gondolom hogy az nem kerul penzbe
2019. ápr. 5. 10:25
 12/13 anonim ***** válasza:
Velem pont két hete szakított a párom hasonló indokkal, hogy már nem érzi azt, mint eleinte, pedig nagyon jól megvoltunk együtt, sosem unatkoztunk. A lelkemet is kitettem érte, hogy ne így alakuljon. Mostam, főztem, takarítottam, tehát egyenlő arányban kivettük a részünket mindenből, ami nem sok kapcsolatban van jelen. Már egy éve együtt éltünk, érdekes módon a szakítás előtt egy héttel már a jövőbeli gyerekeink nevén gondolkozott, aztán puff, pofára esés. Szerintem mondanom sem kell, hogy anyagilag rohadtul megviselt ez az egész. Ha nem jövök vele össze anno, már lehet tudnék venni egy kisebb házat, vagy lakást.
2019. ápr. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Tovabbra se tudsz semmi ertelmeset mondani, hogy a problemaidra miert az a megoldas, hogy ellokod azt, akit szeretsz. Ez ilyen posztakamasz vergodes, menj olvass el egy Twilightot.
2019. ápr. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!