Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szenvedek, hogy a barátom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szenvedek, hogy a barátom nem ad csókot! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt.

A kapcsolat elején rengeteget csókolóztunk a barátommal, imádtuk mindketten. Aztán ahogy telt az idő, egyre jobban elhagyta ezt, aztán már szex közben sem volt csók. SZóltam neki, hogy engem ez zavar, mert nekem ez fontos dolog, szex közben is. Mondta, hogy jó, majd figyel rá, és semmi. EZ meg egy jó ideje.

Már rengeteget szenvedek, amint meglátok csókolózó párokat, a szívem szorul össze. Főleg, hogy a párom jól csókol, nekem ez nagyon hiányzik.

Nem viccelek, vagy 10x ültem le vele megbeszélni.

Vannak közös programok, érdeklődő, minden rendben, kivéve a csók.

Nekem ez az ex barátaimnál is számított, egyszerűen én ilyen vagyok.

Nyilván ha erőlteti az rosszabb, de ilyen miatt meg nem akarok szakítani...

De már rendesen fizikai fájdalmat érzek, úgy vágyom utána.

Mit tehetnék?

Volt, hogy hónapok teltek el, napi 1 szájra puszival le voltam tudva és kész.


2019. jan. 9. 22:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
El kell kapni szex közben a pofiját és szádra tapasztani :) az hatásos szokott lenni :)
2019. jan. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Ha nincsen valami bajod, pl rossz fog, amitől kellemetlen a lehelleted, akkor én sem értem, és rohadtul zavarna. Még azt is érezném, hogy már nem szeret. Ilyet a másikra erőszakolni nem lehet, mert az úgy sem olyan lenne, ha nem akarja, de csinálni "kell".

Azt mondod, beszéltél vele erről. Ő mit mond, miért?

2019. jan. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Annyit mond, hogy nincs igazam ő megszokott csókolni(pedig tudja ő is, hogy nem).

Volt rossz fogam egy időben, de az még nagyon régen volt, és meg is lett csináltatva, szóval az nem lehet.

Szex közben is volt, hogy oda húztam a pofiját, de akkor meg érződik rajta, hogy görcsös, szóval nem erőltetem, mert úgy meg az egész szex válik rosszá, hogy érzem rajta a görcsösséget.

2019. jan. 9. 22:50
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Sajnálom Kérdező. Én ezt nem viselném el, ismerem magam. Erre csak te tudsz (ti tudtok) megoldást találni.
2019. jan. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%

Epés szájszagod akkor is lehet, ha nincs rossz fogad. Ennek kellene utánajárni először. Bagózol amúgy?


Esetleg lehet hogy valamiért megundorodott...

2019. jan. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Tudod, én is nő vagyok és szeretek csókolózni, az egész fílingjét megadja, úgyhogy tudom miről írsz. Illetve tapasztalat, hogy a pasik egy idő után elkényelmesednek etéren , azért írtam, hogy húzd oda , ha szeretnél valamit, mert nekem bevált...Nem tudom mi baja a pasidnak, tippelni meg nem akarok.
2019. jan. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
13%

Fogko is okoz szajszagot.


Mosol fogat ,mielott csokoloznatok? Ez fontos lenne.


Lehet,neki van rosszfoga vagy budos szaja es szegyelli?

2019. jan. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha már valóban 10x leültél és megbeszélted vele (ami egyébként dicséretes hogy így kezeled), és tudja hogy ez neked fáj akkor elég egyértelmű hogy nem igazán törődik veled. Vagy esetleg tényleg valami más ok áll a háttérben, vagy komoly lelki gátjai vannak valamiért nem tudom.
2019. jan. 10. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Le tudod élni mellette a hátralevő életedet így? Akárhogy vergődsz, ő nem fog már veled csókolózni. Vagy megnyugszol, és elfogadod, hogy a barátod ilyen, vagy tovább lépsz.
2019. jan. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Alapból az a baj hogy ha felhozod beidegesedik. Lehet h enyhén meleg beütésű barátja eldumált vele néhányszor, tudod a nőknek csak a puszika számít, manipulálnak, ki akarnak használni, érzéseiddel játszanak, ne hagyd magad, velem is ezt tette az exem, aztán itt vagyok a sehol, ne adj neki érzelmeket, blablabla. Ezért megharagudott rád, mondtál valamiket ami ezt látszólag alá is támasztotta kész a csapda. Beszélj vele nagyon nyíltan, és próbáld megérteni mitől idegesedik be igazából. Próbáld kideríteni mitől távolodott el tőled.
2019. jún. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!