Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak h oldjam meg?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak h oldjam meg? (alul bővebben)

Figyelt kérdés

A szüleim kb 25 éve házasok. Számomra ugy tünt h boldogok.

De egy hete a szüleim szokatlanul sokat kezdtek el beszélgetni és mindig sirással fejeződik be(mind2en sirnak)

Ma az apám(szépkis apa) elárulta nekem és a hugomnak h lehet h elválnak. egy honapja megismert egy másik nőt azzak volt együtt hetente kb 3*. a kocsi tele van a nő hajával. anyám kiküldte egy vidéki nyaralónkra h ott döncse el ki kell neki. én személy szerint megölném mind2-jüket megérdemelnék. a ribanc 10 évvel fiatalabb "apámnál" egy varo nő remekül illik egy milliokat kereső üzlet emberhez... jellen pillanatban "apám" valoszinűleg a ribancot keféli miközben anyám itthon zokog.


2010. júl. 4. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Szia!


Ne szólj bele a szüleid életébe!Felnőtt emberek.Mind a ketten szeretnek titeket,még ha egymást nem is.Ha jól sejtem olyan 50 körül járhatnak,így egy kapuzárási pánikra tudok gondolni.Meg tudják oldani,ha meg akarják.Mert azt veszem ki,h szeretik még egymást is.

Apádnak meg lehetett volna több esze is,és jobban odafigyelhetett volna,h ne legyen dőlés.


De te tényleg ne avatkozz bele,mert azzal semmi jót nem teszel velük.

2010. júl. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

ugyanez volt a helyzet nálunk. meg fogsz lepődni de hálás vagyok apámnak érte mert

1, kiderült hogy valójában milyen ember volt

2, azóta teljesen idegenként tekintek rá, és semmit sem érzek iránta. sem szeretet sem gyűlöletet.

így csak anyámért és a húgomért kell aggódnom!


először én is úgy éreztem ahogy Te. ha gondolod írj mailt!

2010. júl. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Timi: ) ***** válasza:
100%

Szerintem ez az ő dolguk,ebből ha lehet te maradj ki,felnőttek,megtudják oldani,ha te sírsz anyudnak emiatt azzal neki csak rosszabb,hogy téged is lát szenvedni.

Beszéljetek róla,ha mondják meghallgatod,de te ne kérdezősködj,ne hívd anyukád előtt a másik nőt ribinek vagy bárminek,nem tudhatod mi is az igazság.

És nagyon sajnálom,de nem kell erőltetni olyat ami nem megy,apukád meg majd rájön később mit is tett,ha rájön...

23/L

2010. júl. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kéne belefolynod ebbe,ezt a problémát kettejüknek kell megoldaniuk.Nem tudhatod,mi vezetett idáig, apád miért tette,amit tett.Nem kell elfogadnod,sem szeretned az új helyzetet,de ne okozz még nagyobb fájdalmat anyádnak azzal,hogy beleavatkozol az ügyeikbe!Egyébként lehet,hogy jobb is ez így,és anyukád találhat maga mellé végre valakit,aki megérdemli Őt,akivel boldog lehet.
2010. júl. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21%
Nem kéne belefolynia, de állásat azért foglalhat! Én speciel azt gondolom, hogy ilyen esetben aki félrelép az egy önző hülye barom, aki nem látja be a tettei következményet. Ha van családod, de megcsalod a párod, akkor azzal szétszakad a család. És mi van akkor, ha ez csak egy fellángolás? Tinédzserkorban még megbocsájtható, ha dobsz valakit egy másik miatt, de amikor az ember idősebb mint 40, és családja van, akkor az bűn. Vannak kötelezettségek, amiket nem lehet csak úgy következmények nélkül eldobni.
2010. júl. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor nyilván az a megoldás a helyzetre,hogy egymás mellett élnek még 50 évig úgy,hogy már abszolút nem szeretik,és folyamatosan marják egymást.Az biztosan jobb.
2010. júl. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem erről van szó. Ha veszekednek, akkor persze inkább váljanak el, de itt megcsalásról volt szó. Azért kicsit más. Az anyukája szereti a férjét, és gondolom a férjnek sincs olyan nagy problámája, csak kihűlt a kapcsolat, lecseréli egy csillogó fiatal nőre.
2010. júl. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!