Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon közel áll hozzám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon közel áll hozzám, nagyon megszerettem, de egyszerűen semmi kedvem vele szexelni, miért?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, már lassan két hónapja randizunk. Beszéltem vele is erről a problémáról, egyelőre nem találtunk megoldást.


Nagyon jól érzem magam vele, szeretek vele beszélgetni, közösen csinálni bármit, szeretem megcsókolni, hozzábújni, de egyszerűen a szexben nem lelem semmi örömöm. Nem taszít, nem tartom rondának, nem tartom rossznak sem az ágyban, mert nagyon kitesz magáért, ahányszor próbálkozunk, figyel azokra a dolgokra, amikről mondtam, hogy tetszenek, ha csinálják, de egyszerűen nem megy.


Általában az előjáték közepén leállítom, mert érzem hogy nem fog menni, nem tudok felizgulni, nem akarom a szexet vele. Nincs bennem egyáltalán az, hogy istenem, csak tegye már be, mert megveszek érte. Sőt, nem akarom egyáltalán, hozzá sem akarok érni a farkához.


Semmi különösben nem tért el a korábbi partnereimtől, sem korban, sem külsőségekben, mégsem tudom megfogalmazni, hogy mi a bajom ezzel. Ha van is orgazmusom, mikor kényeztet, egyáltalán nem kielégítő, azonnal visszaöltözöm, pedig nem vagyok szégyellős.


Volt, hogy annyira elkeseredett voltam, hogy azt mondtam, hagyjuk a fenébe és ne húzzuk egymás idejét, mert nem látok esélyt rá, hogy bármitől másképp érezzek. De nem akarja hagyni, mert azt mondta, hogy ennyire sosem passzolt senkivel semmi, ezt leszámítva és ezzel azért együtt tudok érezni. És tényleg szeretem, bízok benne, gondolok rá, tervezgetek vele, tud hiányozni, sokszor alig várom, hogy a nyakába ugorjak és megcsókoljam és olyan biztonságban érzem magam mellette.


Nem vagyunk kapcsolatban, csak randizgatunk. Úgy voltam vele, hogy amíg ez nem okés, addig nem tudom kapcsolatnak nevezni, mert azért ez egy fontos eleme. Ezt meg is értette és nem zavarja.


Erősen kétlem, hogy a szexualitásommal lenne baj. Tény, hogy ha ráállok erre az életmódra, nagyon jól megvagyok szex nélkül, de nem vagyok aszexuális. Az eddigi kapcsolataimban naponta szexeltünk mindig, nem csak azért, mert az aktuális párom akarta, hanem én is vágytam rá és gyakran kezdeményeztem is. Itt meg semmi. És azt sem mondom, hogy most nem tudnék valakire normálisan felizgulni (nem konkrét személy, de könnyen tudnék találni olyat). De én igazából tök jól el tudok lenni az önkielégítéssel is mellette anélkül, hogy félrelépnék, mert végülis ezt létszámítva mindent megkapok, ezt meg meg tudom oldani magamnak, de tudom, hogy ez nem így működik és végső soron nem azért vagyunk egy kapcsolatban, hogy ne egymással csináljuk.


Nem tudom, mit lehetne tenni:( Tudnátok valami tanácsot /ötletet adni?


2019. ápr. 6. 02:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%

"nem tudok felizgulni, nem akarom a szexet vele."


Jesszusmária, de akkor minek csinálod?

2019. ápr. 6. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mert hátha megjön közben a kedvem vagy tudja a franc, jót akarok neki. Magam sem tudom.
2019. ápr. 6. 02:54
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
Hogyan alakult ki a kapcsolatotok? Ki kezdeményezte? És ki kezdeményezte a szexet?
2019. ápr. 6. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
43%

De miért kezdesz bele a szexbe egy olyannal, akire nem izgulsz fel szexuálisan?

Jóég!

2019. ápr. 6. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
Értem én,valamiért én is így vagyok.Annyi a különbség hogy régebb óta ismerem.Nálam a gond a férfiakból való kiábrándultság javarészt,meg a kapcsolatokból,kissé kiégéses állapot,és ez miatt lehet fuccsba is fog menni az egész.Szval én tudom miért van ez nálam.Te is gondolkodj el.
2019. ápr. 6. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%
Viccesen fog hangzani, de próbáljon ki másik tusfürdőt. Ha minden más klappol és tényleg nem tudod mi a gond, akkor lehet, hogy segít. (hallottam már olyat, hogy tényleg ez volt a gond).
2019. ápr. 6. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%

Szakíts vele! Komolyan! És minél hamarabb.


Igen, fájni fog neki, de csak rövid távon.

Hosszú távon ha nem teszed meg, abból lesz a szex mentes kapcsolat hosszú távon, az érzelmi elhidegülés (ma még csak a szex nem megy, később majd a csok a beszélgetés sem fig), a megcsalás, a szerető tartás (mindkét oldalon, te azért, mert a másik benedvesít, ő azért, mert a hideg, elutasító párja helyett kap valakit, aki őt akarja).


Most még megteheted, relatív kis kárt okozva mindkettőtöknek, évek múlva már mindketten belerokkanva kerülnének ki egy ilyen kapcsolatból.

2019. ápr. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
28%

“Értem én,valamiért én is így vagyok.Annyi a különbség hogy régebb óta ismerem.Nálam a gond a férfiakból való kiábrándultság javarészt,meg a kapcsolatokból,kissé kiégéses állapot”



Tudod, felnőtt ember ilyenkor hátralép kettőt, és elkezd arra koncentrálni, hogy megoldja a problémáit, hogy rendbe tegye az életét, megismerje jobban magát és az érzései gyökerét, dolgozik azon, hogy akkor kezdjen randizni megint, ha készen áll rá, és nem éppen egy kiégett lelki roncs.



Persze egy tini vagy egy nárcisztikus személy önzően belevág a randizasba, akár a kapcsolatba félig készen is, hiszen ő a legfontosabb a világon, hol törődik azzal, hogy a randi partner mit érez amiatt, ahogy a kiégett, összetört kiválasztottja éppen rajta vezeti le a feszültséget, nem ad bele mindent a kapcsolatba.


És persze, kit érdekel, hogyha sikerül megoldanod a problémáidat mégis, akkor majd jól eldobod, akivel addig randiztál, hiszen ő nem is pár-jelölt volt, csak egy kis unalom űző, vagy lelki támasz, ideje keresni egy olyan embert akire tényleg vágysz.

2019. ápr. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem csak felsz... egy ujabb csalodastol gondolom. Es ugy tudatalatt, hogy ha oda adod magad neki, ugy jarsz mint korabban, hogy esetleg nem becsulnek meg stb.


En velem is ilyen volt, fel evig puhitott a pasi, aztan persze sikerrel jart. Ennek mar 7 eve es nem dobta csak ugy el azt, amiert ennyit kuzdott ;))


Nincs veled semmi baj, csak bizni akarsz. Ehhez meg ido kell. Tokeletes fokmero az ha a pasi turelmesen var. Ha meg nem var... nos tudjuk akkor mivan.

2019. ápr. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
37%

Nincs kémia, ilyen egyszerű. Nekem is volt olyan, hogy valaki külsőre nagyon nem tetszett, de a kémia miatt fantasztikus volt a szex. Nálad fordított a helyzet.

Hosszútávon nem működne a dolog és szegény férfi is egyre frusztráltabb lenne.

2019. ápr. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!