Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromat nem indítom be. Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromat nem indítom be. Mi lehet az oka? (Lent)

Figyelt kérdés
23F. A párommal masfél éve vagyunk egyutt. Kb. egy éven át nagyon jó volt a szexuális kapcsolatunk, de elkezdett hanyatlani. Nem indítom úgy be, a napi szexből havi 1-2-3 lett. Elmondása szerint kíván engem, próbált indokokat adni, hogy miért lehet ez a probléma. Először a helyre gondolt, majd az izgalom hiányára stb stb. Utoljára az volt az indok, hogy anno egy fertőzés miatt akaratunk ellenére is szereztünk számára egy fájdalmas élményt. Megkíván, de eszébe jut és elmegy a kedve. Ez valós indok? Szeretjük egymást és próbáljuk megoldani. Volt valaha valakinek ilyenben része? Mi lehet a megoldás. Gondoltam arra, hogy akkor "bemelegítésnek a szexem kívül menjen minden más, de sajna szinte semmit nem szeret.
2019. febr. 23. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Nem szed fogamzásgátlót ? A tabi mellett előfordulhat libidócsökkenés.
2019. febr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De igen. Jobban belegondolva azota ilyen. Mi erre a megoldas?
2019. febr. 23. 20:58
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Másik tablettát kellene megpróbálni, vagy másik védekezési módszert választani.
2019. febr. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a fertőzés is lehet, tényleg rossz emlék miatt, fél, hogy újra átéli a fájdalmat, vagy ki tudja milyen tudatalatti negatív élményt csatolt hozzá.

Orális szex sincs?

A fogamzásgátló tablettát libidó-csökkentő hatását saját magamon tapasztaltam, sajnos tényleg így van. Ráadásul a fejem is fájt tőle hetente 2-3 szor. Én hormonális spirált (Mirena) rakattam (mondjuk én már szültem), egyszer kell megvenni, öt évig tart a hatása. Mellékhatása kb az, hogy elmarad a havi vérzés, de legalább nem kell vesződnöm a betéttel, tamponnal. Kényelmes, nem érzi egyik fél sem, nem kell naponta megenni, nem megy keresztül a májamon, vesémen.

Orvos tud ajánlani többféle módot, ami nem szájon át bevehető.

2019. febr. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!