Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnak miért csak a 2....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak miért csak a 2. vagyok?

Figyelt kérdés

Ugy érzem neki, én mindig csak a 2.maradok.

Egyszer-kétszer elment egy volt osztálytársához, aki lány, mert szülinapja volt, máskor mert régen taliztak, egy másik lánnyal is találkoztak és elmentek enni, aztán közösen várták a buszt, ahová én is megérkeztem. Nekem ez olyan kellemetlen.

Az anyukája nem soká vizsgázik kreszből és esténként mindig segít neki tanulni, a héten el sem jött barátom, mondván anyukájának segít.

Szeretném, hogy megint annyit legyünk együtt, mint amikor kialakult közöttünk a szerelem. Beszélni már beszéltem vele, de nem válaszol normálisan sose.

Mit kéne tegyek?


2019. ápr. 7. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Nem akarlak elkeseríteni, de te nem a 2. vagy neki, hanem a sokadik. Hogy mit tegyél? Szakíts és keress valakit, aki megbecsül, akivel olyan kapcsolatban lehetsz, amilyet szeretnél.
2019. ápr. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19%
Most komolyan az a baj hogy segít az anyjának? Vizsga előtt? Esküszöm nem értem mi itt a probléma de lehet csak hülye vagyok:D
2019. ápr. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

2-es, az túlzás, hogy egy héten át minden este ez a kifogása.

Az életben mindig lesznek erkölcsi kötelezettségek. Ha valaki akar, akkor szakít időt a találkozásra.

2019. ápr. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2019. ápr. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én 21, párom 23
2019. ápr. 8. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!