Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a rengeteg nő, akiket jogtalanul leribiznek, azok ezt hogyan kezelik?

Figyelt kérdés
Akiket a rossz tapasztalatokkal rendelkező egyedek ribiznek, és az összes dühüket rázúdítják gyanútlan nőkre. Akik 5-10 rajtuk kívülálló okok miatt sikertelen korábbi kapcsolattal rendelkeznek, 30 éves korukra mielőtt megtalálták a nagy szerelmüket. És nem szűzen mennek férjhez, bár még talán akkor is ribizhetnék őket ismeretlenek is? Ezt miért lehet csak úgy megtenni?
2019. ápr. 8. 09:31
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem szűz, akkor ribi. Ha meg szűz, akkor szűzkur-va.
2019. ápr. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Hát igen :D
2019. ápr. 8. 09:36
 3/41 anonim ***** válasza:
11%
Nem sok nőt neveznek annak indokolatlan.
2019. ápr. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
11%

"akiket jogtalanul leribiznek"

Véleménynyilvánítási szabadság. Lehet lepontozni.

2019. ápr. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
2%
Minden nő az, csak a tarifa változik. Nem hiszem, hogy találnál olyan nőt, aki tízmillió euróért nem feküdne.
2019. ápr. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
2. 3., elolvastátok azt amiről szó van? Ugye azért van vér az agyatokban jelenleg? Csak úgy kérdezem. Mert ha nincs, akkor addig ne szóljatok hozzá, mert felesleges. Majd ha már képesek vagytok szöveget értelmezni, csak akkor.
2019. ápr. 8. 09:43
 7/41 anonim ***** válasza:
45%

Nekem mivel elég a sajàt életem, a gyerekem, a pàrom, így pont nem érdekel ki mit kàrog, én sem foglalkozom màssal, velem se foglalkozzon senki.

34 éves korra van idő megedződni.


De az a tapasztalatom, hogy olyan emberek illetnek ilyen jelzőkkel màsokat, akiknek pocsék az életük, irigyek arra, akinek sokminden ösdzejött, minden téren.

2019. ápr. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
31%
Egészséges lelkivilággal rendelkezem,nem kavarna fel, mert tudom, hogy nem vagyok az. Szerencsére a környezetemben nincsenek olyanok akik ezt vagy ehhez hasonló jelzőket használnának és én sem:)
2019. ápr. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
41%
Hú, mennyiszer kapok itt ilyen leveleket... ilyenkir csak nevetek egyet és tiltom az illetőt. Nem tudom magamra venni, mert tudom, hogy nem igaz és csak a másik a frusztrált.
2019. ápr. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
66%
5.: miért, te ennyiért nem feküdnél le egy nővel? Ja, várjunk, a férfiak nagy része kb bármikor hajlandó lenne lefeküdni egy csajjal. Most akkor hogy is van? Nem a férfiak a nagy ribik?
2019. ápr. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!