Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet egy kapcsolat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy kapcsolat egy olyan ember között aki diplomás mérnökként képzeli el magát a jövőben, és olyan között aki a szakközép elvégzése után négy-öt évvel sem kezdett el még rendesen dolgozni?

Figyelt kérdés

A két ember jól érzi magát együtt, de mennyire érdemes úgy elkezdeni a kapcsolatot hogy teljesen más háttérrel, életcélokkal rendelkeznék?

Nem azt mondom, hogy az egyetem ilyen sokat számít, de ha dolgozni se kezd el az ember, azért az más tészta. Ezen át lehet hidalni?



2019. ápr. 8. 09:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%
Ha érettebb lesz, és elkezd dolgozni, akkor igen. Ha nem, akkor ez egy idő után megölheti a kapcsolatot. Mi az oka, hogy nem dolgozik? A jelleme ilyen? Vagy csak még éretlen, és nem tudja, hogy merre az előre?
2019. ápr. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
93%
Kérdés, hogy mit csinál a másik fél 4-5 éve, ha nem tanul és nem dolgozik?
2019. ápr. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Otthon volt az utóbbi években. Próbált elvégezni különböző képzéseket de mindet otthagyta.
2019. ápr. 8. 10:01
 4/26 anonim ***** válasza:
83%
És mindezt ki finanszírozta?
2019. ápr. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
A szülei, de közben nagyon rossz anyagi helyzetben vannak ezért a helyzet fenntarthatatlan.
2019. ápr. 8. 10:13
 6/26 anonim ***** válasza:
73%
Hát a szakközepes szerint nyilván ez nagyon is működőképes lehet, mert neki nincs ellenvetése, hogy eltartsa valaki.
2019. ápr. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

De nem az a kérdés, hogy a szakközépes szerint működőképes-e.

(Ugyebár én értelemszerűen nem az a fél vagyok.)

Tényleg kedvelem őt, alapvetően tájékozott és intelligens embernek tartom, csak nem olyan környezetben nőtt fel ahol többet is elvártak volna illetve a lelki/mentálisnproblémai se vitték őt előbbre.

(Egyébként nem tudom számít-e de én vagyok a nőnemű, az otthon ülő fél pedig a férfi.)

2019. ápr. 8. 10:41
 8/26 anonim ***** válasza:
88%

És te majd diplomás létére fogsz eltartani egy naplopot?

Ne legy mar ennyire naiv. Kutyabol nem lesz szalonna.

2019. ápr. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül naplózásról van szó, az anyját ápolta éveken keresztül, őt kísérte mindenhova.
2019. ápr. 8. 10:53
 10/26 anonim ***** válasza:
85%
Őszintén, nem. Mindegy, hogy milyen szakmád lesz vagy lenne. Van egy ember, aki dolgozik és építi az életét, meg van egy ember aki, teng-leng. Ez később olyan feszültségeket fog szülni, ami tönkreteszi a kapcsolatot. Hogyan fogtok összeköltözni? Hogyan fogtok megélni? Albérletet fizetni vagy saját lakást? Folyamatosan, majd te hívod meg mindenre? Stb.
2019. ápr. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!