Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet egy kapcsolat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy kapcsolat egy olyan ember között aki diplomás mérnökként képzeli el magát a jövőben, és olyan között aki a szakközép elvégzése után négy-öt évvel sem kezdett el még rendesen dolgozni?

Figyelt kérdés

A két ember jól érzi magát együtt, de mennyire érdemes úgy elkezdeni a kapcsolatot hogy teljesen más háttérrel, életcélokkal rendelkeznék?

Nem azt mondom, hogy az egyetem ilyen sokat számít, de ha dolgozni se kezd el az ember, azért az más tészta. Ezen át lehet hidalni?



2019. ápr. 8. 09:47
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

More, ebbü baj lesz...

Szóval adott a hapsi, aki nem dolgozik, lusta befejezni bármilyen képzést, a szülei pénzén élősködik és még mentális problémái is vannak. 2 ok lehetséges, amiért téged érdekel: Vagy veszettül jól néz ki, vagy elkapott téged a megmentési kényszer.

Egyiknek sem lesz jó vége. Ez tipikusan az a sztori, amibe ha belemegy az ember, utána hangoztatja, hogy hát ezek a csúnya, rossz férfiak...

2019. júl. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Rzt csakis nektek kell érezzétek. Keresztszüleim pl jól megvannak. Keresztapám esztergályos szakmunkás, keresztanyám megyei nyugdíjfolyósító igazgatósag vezető diplomával és minden jóval.

Elválaszthatatlan boldog páros.


Nyilvan az egyik fogja húzni a másikat, szóval a kevésbé tanult fél is belevág a másik biztatására valamibe és a sikerélményekkel együtt megjön majd a kedve máshoz is.

2021. máj. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Együtt vagyunk azóta is. Dolgozik, mellette tanul, programozást.

Támogatjuk egymást. Segít engem, amiben én gyengébb vagyok, abban ő erősebb.

2021. okt. 28. 13:52
 24/26 A kérdező kommentje:
(Szüleitől egyébként 0 támogatást kap, nem élősködik senki pénzén. Az egy kezdeti állapot volt, rossz időszak. Örülök, hogy nem ítélkeztem, és egy támogató párra találtam.)
2021. okt. 28. 13:54
 25/26 anonim ***** válasza:
Sok sikert és boldogságot!
2021. okt. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Azóta hogy alakult a kapcsolatotok? Szerinted bele merjek én is vágni?
2021. okt. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!