Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet egy kapcsolat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy kapcsolat egy olyan ember között aki diplomás mérnökként képzeli el magát a jövőben, és olyan között aki a szakközép elvégzése után négy-öt évvel sem kezdett el még rendesen dolgozni?

Figyelt kérdés

A két ember jól érzi magát együtt, de mennyire érdemes úgy elkezdeni a kapcsolatot hogy teljesen más háttérrel, életcélokkal rendelkeznék?

Nem azt mondom, hogy az egyetem ilyen sokat számít, de ha dolgozni se kezd el az ember, azért az más tészta. Ezen át lehet hidalni?



2019. ápr. 8. 09:47
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
67%
Ilyen pasira nem vesztegetném az időm. Még nőben is gáz, de pasiban...
2019. ápr. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
63%
Két okból is nem. Ha tényleg te is akarnád és valóban működne ez a kérdés msot nem került volna kiírásra, hanem lebokszolod magadban vagy a barátaiddal átbeszéled. A második nem pedig nem a közöttetek lévő oktatás beli különbségekre utal, mert attól még érdeklődésben világlátásban sőt bizonyos szempontból még műveltségben is társad lehetne...de láthatóan a másik fél aki otthon van nincs jól. És bármilyen csúnya is ezt mondani nem tudod megmenteni önmagától, aki annyira nem erős és kitartó, hogy rendbe tegye az életét...láthatóan a sajátját nem nézi sokba. Na most eg ember aki nem szereti önmagát, hogy tudna valaki másnak jó társa lenni hosszútávon ?
2019. ápr. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
43%
Szerinted? Hermafroditává operáltatatja magáti Szül néhány gyereket és otthonmarad háztartásbeliként? A probléma az, hogy ez az alak mindenre lusta a házimunkára is. Férfiként eltartom magam és a hézimunka sem probléma. Másnak nincs vastag, hosszú, kemény ormánya, aki hajlandó lenne néha kikormolni? Nagyon ronda vagy?
2019. ápr. 11. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
74%

Akár működhetne is, a végzettség nem minden. Sokkal fontosabb a hasonló gondolkodás, háttér, életcélok. Szerintem nagyon jól látod, én is amiatt aggódnék, hogy teljesen más háttérrel rendelkeztek.


Főleg az lehet problémás, hogy még sose dolgozott, az teljesen mindegy, hogy miért nem. A lényeg, hogy nincs munkatapasztalata, nem tudja milyen másokkal együtt dolgozni, milyen egy munkahely, hogyan kell másokhoz alkalmazkodni, problémákat megoldani, stb. Ez az igazi probléma, és az életkor előrehaladtával egyre nehezebb ezeket a dolgokat megtanulni. Persze 22-23 évesen még nincs elkésve ... de akiket ismerek 30 körül 0 munkatapasztalattal (mert pl. tanultak, 2. és 3. diplomát csináltak), azok nagyon szenvednek, vagy nem találnak munkát, vagy ha találnak, nem tudnak beilleszkedni.


A másik intő jel, amit írtál, hogy több tanfolyamba is belekezdett, de mindet otthagyta. Ez általában azt jelzi, hogy nem elég kitartó, nem elég céltudatos valaki. Ha az ember eldönt valamit, van valami célja, akkor azt érje el tűzön, vízen át, ne adja fel félúton.

2019. ápr. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
75%
Jelenleg nagyobb a kereslet (és akár jobban megfizetik) a szakmával rendelkező akár még csak nem is érettségizetteket, mint a diplomásokat. Ilyen kifordult világot élünk.
2019. ápr. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ. Nekem van egy jóbarátom, akinek megszakadtak a tanulmányai idegösszeomlás miatt, ezért évekig otthon volt. Most, 30 felett kezdett új célok felé hajtani, új szakmát tanul, munkahelyet akar stb. Nem kell ítélkezni, ismerni kell a miérteket.
2019. ápr. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
73%
Amíg nem változik a hozzáállása, addig nem. És nem csak azért, mert te tartanád el. Azért is, mert neki folyamatosan kisebbségi komplexusa lenne melletted. Abból meg csak a vita, veszekedés, meg verés lesz. (Sajnos saját tapasztalat)
2019. máj. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
81%

"Egyébként nem tudom számít-e de én vagyok a nőnemű, az otthon ülő fél pedig a férfi."

Eléggé számít. Értem az okokat, csak azt nem értem ez "kis" probléma miért most merült fel benned?

Hány éve jártok? Ha kevesebb mint egy éve, azonnal lépj le.

Ha több, akkor ne. Mert ez azt jelenti Neked ez valójában nem is probléma, szemet hunysz felette.

2019. máj. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
79%
Ha hajlandó valahogyan továbbképezni valamerre magát akár munkaügyin is,hogy jobb legyen neki is,ha a mostaniban nem tud elhelyezkedni és persze el is megy dolgozni,akkor igen.De így konkrétumot nem tudok én se mondani,mert nem ismeren a képességeit,munkamorálját.De ahogyan írtad,hogy az édesanyját ápolta,így edetleg egy gondozói tanfolyam jól jöhet neki. :)
2019. máj. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Én csak úgy tudnék véleményt írni ha a részleteket is tudom. Így elég nehéz.
2019. júl. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!