Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok az olyan kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az olyan kapcsolatokról ahol a nő a család fenntartó és pl a férfi megy el gyedre is? Valóban egyre több az ilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 6. 13:41
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
93%
Azt gondolom, hogy náluk a férfi megy gyedre, s a nő a család pénzbeli fenntartója. Ennyit gondolok.
2019. ápr. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
11%
Furcsa dolognak tartom, mert szerintem felbomlanak így a szerepek, a gyerek nem feltétlen tud megfelelően találkozni az anyával, így ez a későbbiek során problémás lehet pártalálás tekintetében.
2019. ápr. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
54%
Igen, egyre több az ilyen kapcsolat.
2019. ápr. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
6%
Alapjában véve úgy gondolom, hogy egy férfi legyen a dominánsabb ebben a helyzetben, ez a megszokott, ő az elsődleges pénzkereső egy családban. Persze lehetnek extrém esetek (férfi beteges, jóval kevesebbet keres, így nagy anyagi kiesést nem a legjobb ötlet), de egy egészségben erőteljes férfi igen is a családfentartó szerepét kellene vállalnia.
2019. ápr. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jó dolog.
2019. ápr. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
90%

Ha a nő többet keres akkor ez egy jó döntés, mivel így több pénzük lesz.

Már pedig szerintem a legtöbb esetben az anyagiak a döntőek.

2019. ápr. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
90%
Még mindig nem érdekel más kapcsolata, nem velük élek.
2019. ápr. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
91%

Mi a testvereimmel igy nottunk fel. Mindket szulonket szeretjuk, jo sulikba jartunk, rendes parunk lett. A szuleink is egyutt maradtak, nem ment ra a hazassaguk. Nem erzem a hatranyat. Raadasul az en szuleim akkor csinaltak ezt, amikor annyira meg nem volt ez meno.

Az en csaladomban ez nem pusztan a penzrol szolt, ugyanis apukam emberkerulo, jobban erezte magat, hogy egyedul gazdalkodhatott a foldjeinken. Nehany eve ezt abbahagyta egeszsegugyi okok miatt es munkat keresett, hat nem volt egyszeru. A tarsadalom nem csak az anyasagot, hanem az apasagot is "bunteti".

2019. ápr. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
attól függ, hogy anyagilag hogy járnak jobban. egy ismerősömnél a pasi ment el gyedre, mert ő alapvetően otthonról dolgozik, így lényegében nem változott sokat a helyzet. tehát otthon volt gyeden és mellette részmunkaidőben dolgozott. a részmunkaidő nem zárja ki a gyedet, így lényegében ugyannyit keresett mint előtte. a felesége pedig pont előléptetés előtt volt, emiatt neki eléggé betett volna egy 2 éves kiesés és biztos nem őt léptetik elő emiatt.
2019. ápr. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
18%
Soha nem lennék képes lemondani a gyerekem első két évéről. Furcsa nekem, ha egy anyában nincsenek meg ezek az ösztönök, hogy ha egyszer van választása a munkáját választja a gyerekével töltött idő helyett. Egy újszülöttnek az anya a mindene, születés után jó pár hónapon át konkrétan azt hiszi hogy ők egy és ugyanaz az ember. Erre anyuka 6 hét után fogja magát és inkább elmegy dolgozni? Én nem tudom megérteni. De ha nekik jó, akkor csinálják.
2019. ápr. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!