Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idegesít, hogy más nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesít, hogy más nők a férjem pénzére hajtanak?

Figyelt kérdés

A férjem fiatal (harmincas), jól kereső, jó pozícióban dolgozó (már most is, de nagyon jó kilátásai vannak), átlagos (nekem tetszik) férfi.

Mikor összejöttünk még a szüleivel lakott (azon az éven, mikor megismerkedtünk, költözött külön, majd később velem össze), és tanult.

Az exével is a pénz miatt mentek szét (nem tudta a lány magas igényeit kielégíteni), az összejött olyannal, aki tudja, de mivel egy baráti társaságban maradtak, még egyszer utoljára próbálkozott nála azzal, hogy engem szidott, meg hogy ő mennyivel jobb volt. Azóta nem nagyon járunk össze, maximum évi egyszer (külön találkozik a két srác).

Illetve egy másik lány, akit a férjem 10+ éve ismer, és sosem érdeklődött iránta, úgy jött el körülnézni a lakásunkba, mintha ide akarna költözni (viccesen megjegyezte a férjemnek, hogy majd ha ő fog itt élni, akkor kitesz bizonyos dolgokat-amik nekem fontosak, de neki nem tetszettek).

Jó a férjem nem foglalkozik velük, nem akar válni vagy ilyesmi, de engem attól még zavar, hogy azok a lányok, akik a pénzére hajtanak, engem szidnak, hogy csak emiatt vagyok vele, meg más pénzén luxusozok (nem más pénzén, és nincs semmi "luxus" az életemben).

Tudom, hogy ha el akar hagyni, el fog. Ha pénzéhes libáért, akkor azért, ha értelmes nőért, azért.

Ha meg nem akar, nem fog.

De rosszul esett, amikor kb egy éve egy veszekedés alkalmával megmondta, mennyien akarnak vele lenni, nem igaz, hogy nem látom, milyen jó, hogy ő velem van, lehetne velük is. Tényleg azt hitte, hogy ez azért van, mert harminc felett kapós lett.

Azóta nem volt vitánk, és a lányok sincsenek a képben, de sokszor eszembe jut, hogy ez egy valós veszély.


2019. ápr. 9. 12:19
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Mi ketten felépítettünk valamit együtt, erre jönne valaki beleülni a készbe, arra hivatkozva, hogy én is csak azt csináltam, akkor neki nagyobb joga van hozzá.

(Mert perpillanat a férjem a fő kereső 6 év alatt először)

2019. ápr. 9. 12:20
 2/19 anonim ***** válasza:
60%
Az elozo kerdesed alapjan en a helyedben inkabb azon aggodnek, hogy azon kell veszekedjek a ferjemmel, hogy mas noket vinne kettesben nyaralni meg etterembe.
2019. ápr. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nincs szó ilyesmiről.
2019. ápr. 9. 12:24
 4/19 anonim ***** válasza:
34%
Hát ez nagyon életszerű lol
2019. ápr. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%
Már nincs, tudjuk :D. Most akkor epp ez van musoron? A problema tovabbra is az marad, hogy a ferjed beenged az eletebe ilyen embereket, mert nem tisztel teged.
2019. ápr. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%
Ha a férjed nem szólt arra semmit, hogy a nő barátocskája szívesen odacuccolna vagy nem érzi problémának, "csak" féltékenykedsz szerinte, akkor mehetsz nézni egy jó ügyvédet. Én nem maradnék ezzel a férfival.
2019. ápr. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
74%

Hogy a kérdésre válaszoljak: Igen, láthatóan idegesít.

Amúgy igen, vannak olyan nők, akik a pénzre mennek és bármikor lecserélhet. Vannak olyan kapcsolatok, amiben az egyik fél bármikor válthat. A kérdés az, hogy mennyire jöttök ki jól: Ha eléggé és nem akar mást, akkor együtt lesztek. Ha nem, akkor nem. De az elég problémásnak tűnik, hogy milyen nőket visz haza.

2019. ápr. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Nincsenek problémáink, vitáink, egy éve volt az utolsó. Persze ez nem jelent semmit, ettől még ébredhet arra, hogy nem kellek tovább (és én is arra, hogy nekem más kell, de most nem ez a kérdés).


Nem hoz haza "nőket".

Voltak nálunk vendégek (párok legtöbbször, de egyszer pár napra egy zenész barátja is) illetve egyszer átjött egy lány megnézni a lakást.

Nem írtam sehol, hogy ő nőket hoz fel, vagy én hozok fel férfiakat.

2019. ápr. 9. 12:43
 9/19 A kérdező kommentje:
Minden kapcsolatban mindkét fél válthat, a szakításhoz nem kell a másik beleegyezése, ahogy a váláshoz se. Nincs értelme ezt az egyik félre kiélezni.
2019. ápr. 9. 12:44
 10/19 anonim ***** válasza:
60%

Mégis erről keseregsz. Ha nem lenne problémátok, nem lennél itt.


Egyáltalán beszélgettek ti normálisan, őszintén? Vagy egyenlő szintben vagytok érzelmileg, lelkileg? Nem mondom, hogy nem, csak nem így látszik.

2019. ápr. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!