Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy nő nem dolgozik, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő nem dolgozik, miért kezdenek sokan rögtön ellenségeskedni vele?

Figyelt kérdés

Azonnal jönnek ilyen kérdések, hogy "És akkor mit csinálsz egész nap?" vagy beszólnak amiatt, hogy akkor miből van az illető lány ruhája, cipője, illetve olyat is olvastam (ezt most itt az oldalon), hogy akkor odafigyel-e hogy csak minimális vizet és áramot fogyasszon, és keveset egyen?


Én sem dolgozom jelenleg, de ez nem azt jelenti, hogy szórom a pénzt ahogy tudom, ugyanannyit engedek meg magamnak, mint amikor munkába jártam, talán egy kicsit kevesebbet. Akkor se vásárolgattam, most se veszek semmit.

De azért arra, hogy most kevesebb vizet fogyasszak, mint egy éve, vagy kevesebbet egyek azért még nem gondoltam.


2019. ápr. 9. 17:29
 1/10 A kérdező kommentje:
Ha el is mennék dolgozni, a férjem akkor sem fogadna tőlem el semennyi pénzt, illetve a töredékét keresném annak, amit ő keres.
2019. ápr. 9. 17:31
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Ne törődj másokkal. Azt csinálasz amit akarsz. Engem nem zavar,hogy nem melózol. Egy hónapja én sem..
2019. ápr. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%

"töredékét keresném annak, amit ő keres"


vajon miért mentél hozzá

2019. ápr. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Régebben volt egy ilyen ismerősöm és azért nem kedvelték, mert közben szinte mindig nézte a szomszédokat, sok módszerrel. Érdemes olykor menni a városba is, hogy lássák, azért el vagy foglalva.
2019. ápr. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

Mert irigykednek sokan.

Kevesen tehetik meg manapság, h ne dolgozzanak.

Sokan sajnos kigürizik a belüket kevés pénzért is, mert muszáj nekik, rá vannak kényszerülve.

Ne foglalkozz az ilyen emberekkel.

2019. ápr. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%

Senki sem szereti a semmirekellő embereket.

Max abban az esetben normális, ha az előző melódból van annyi spórolt pénzed, hogy kivehetsz magadnak egy év szabit.

2019. ápr. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%
Senki sem irigykedik az olyan nőkre, akiket a férjük tart el, mert mindenki tudja, hogy az ilyen nőknek úgy kell ugrálniuk, ahogyan a férjük fütyül.
2019. ápr. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%

Ki irigykedik Vajna Timire?

Senki...

2019. ápr. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
96%
Volt egy időszak, mikor a férjem tartott el, mégsem kellett úgy ugrálnom, ahogy ő fütyül, ugyanúgy viselkedett velem, mint mikor dolgoztam. Van egy barátnőm, akinek a férje nagyon jó pozícióban dolgozik, nincs szükség a feleség keresetére, ő intézi az ügyeket, háztartást, gyerekeket különórákra viszi, önkénteskedik több helyen, tehát nem semmirekellő. Nem ismerek mégegy olyan férfit, aki olyan tisztelettel, szeretettel bánik a feleségével, mint az ő férje. De én most értelmiségi családokról beszélek, nem kopasz, tetkós, BMW-s "vállalkozókról", meg a macájukról. Van viszont olyan barátnőm, akinek a férje alkalmi munkákból él, otthon semmit nem segít, a barátnőm kidolgozza a belét, plusz gyerekek, háztartás, a férje mégis úgy bánik vele, mint a kutyával, nulla tisztelet, pedig a nő tartja el a családot.
2019. ápr. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Naplopó benyomást nyújt.

De a főbb dolog, hogy nagy ellenszenvet kelt, amikor egyesek ilyen motiválatlan, céltalan életet élnek. Az sem egy pozitív tulajdonság, hogy valaki ennyire passzív és kb abból áll az élete, hogy valaki folyamatosan a szájába teszi a sültgalambot. És nyilván az sem segít, hogy nem örökölted a pénzt és úgy lustálkodsz, hanem egy szexuális kapcsolatban vagy.

Egyébként sok nő van, aki kihasználja az anyagi biztonságot és valami pozitív dolgot hoz létre, mondjuk alapít egy céget vagy a szenvedélyének él. De a legtöbb eltartott nő nem ilyen, hanem csak simán pazarolják az idejüket, amíg a férjük gürizik.

2019. ápr. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!