Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hatással volt a kapcsolatodra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatással volt a kapcsolatodra a tény, hogy a párod nem tetszett a szüleidnek?

Figyelt kérdés

Most fogunk összeköltözni másfél év után, és a kapcsolatunk minden szempontból harmonikus. Sosem veszekedtünk (vitáink nyilván voltak) mindent meg tudunk beszélni a hasmenéstől kezdve az élet értelméig.

Anyám viszont kezdetektől fogva utálta mondvacsinált indokok miatt, most meg elhord engem napi szinten mindenféle ringyónak és nem olyan szimpla dolog ignorálni őt.


2019. ápr. 10. 08:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem volt hatással, nem beszéltem a szüleimmel. Azóta belátták hogy hibáztak.
2019. ápr. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy ideig, jegelve volt a kapcsolatom, főleg anyámmal.


Bármikor belekezdett mondani, felálltam és távoztam.

Kellet 2-3 év, még belátta, nem jó amit csinál. Annyit ér el, hogy végérvényesen elveszít engem is.

2019. ápr. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Volt ismerősöm, akinek az anyja hisztirohamot kapott, mikor szakított a pasijával. Szerintem bele volt szerelmesedve -.-

De ennek ellenére is szakított a csaj, s aki utána lettneki, azmindenféle volt már, de ennek ellenére tesznek rá, nagyon boldogok.

Ha túlságosan beleszólnak a szülők,megy a sok kritika, megjegyzés...az ált. arról szól, hogy meg akarják fúrni a kapcsolatot.

1-2 jótanács, megjegyzés ( de nem kritika) még belefér.

2019. ápr. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem volt hatással, mert nem tud befolyásolni a családom semmilyen szinten, nem mérvadó a véleményük a magánéletemmel kapcsolatban. És de, nagyon is szimpla dolog ignorálni, következetesnek kell lenni, ennyi az egész. Egyszer elmondani, hogy a ezt a témát nem vagy hajlandó tovább hallgatni, aztán tartani magad hozzá. Ha telefonon kezdi el, akkor leteszed a telefont, ha családi ebéd közben, akkor felállsz és hazamész. Egy idő után megtanulják.
2019. ápr. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elgondolkodtam, van-e ráció abban, amit anyám mond, mert nem vetettem el a lehetőségét, hogy nem látok a rózsaszín ködtől. Esetleg annyiban volt hatása, hogy abban az időszakban kritikusabban szemléltem a kapcsolatunkat. Átment a szűrőn, és azóta is harmonikus a kapcsolatunk. Most már anyám se bántja egy szóval se. Pedig amikor először felmerült az összeköltözés gondolata, tüzet okádott. Most vagyunk közvetlenül előtte, már ő is támogatja.
2019. ápr. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én szüleimnek tetszik, én nem tetszek az ő szüleinek sajnos, pont ilyen mondvacsinált okok miatt. Szerencsére nem a szomszédban laknak, úgyhogy többnyire nincs hatással. Néha igen, de amikor legutóbb összevesztünk emiatt, akkor beláttam, hogy így pont ők nyernének, amit nem kellene hagyni, mivel a párom hozzáállása miatt nekem van egy csomó előnyöm ebben a versenyben.
2019. ápr. 12. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!