Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mit tennétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit tennétek, ha a párotok egy vita hevében ezt írná nektek?

Figyelt kérdés
"a k.rv@ istenit már, szakadj le rólam"
2019. ápr. 12. 12:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Kuka.
2019. ápr. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Mire írta ezt? Őszintén!
2019. ápr. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Elgondolkodnék, hogy talán én is picit messzire mentem, ha ezt válaszolta. És hagynám, amíg ő nem keres.


(Vita hevében ez még belefér, rám nem mondott semmi olyat, de érződik, hogy nagyon ki van akadva valamin. Emberből van, tehát önmagában ezért még nem kuka.)

2019. ápr. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, nem vitázunk chaten. Ha problémánk van, akkor élőben beszéljük meg.

Ha akkor mondana ilyet.. hát nem tudom. Attól függ, mi miatt mondta. Előfordulhat, hogy tényleg valami olyat tettem, ezesetben megkérném, hogy normális hangnemben szóljon hozzám, és kibeszélnénk a problémát. Ha ok nélkül mondaná, akkor nem tudom elképzelni, prosztó emberrel össze se jönnék eleve.

2019. ápr. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Chaten veszekedni basszus.. ez nem a tini kategória. Egyébként egész biztosan nem véletlenül írta, szóval jobb ha tartasz egy kis önvizsgálatot.
2019. ápr. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Azt, hogy rendben van és nem keresném többet.
2019. ápr. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Mire írta? Csesztetted?
2019. ápr. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
Meglepődnék, hogy a párom ilyen hangnemben beszélne velem, mert ő nem ilyen. Veszekedni nem veszekedtünk még 4 év óta sem, nézeteltérésünk már volt. Megbeszéltük és megoldottuk. Én nem lennék ilyen kapcsolatban, ahol a másik szidalmazása normális. Persze az éremnek két oldala van, kíváncsi lennék, hogy mi borította ki ennyire.
2019. ápr. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
Eleve nem fajulna egy vita eddig, de ha mégis, akkor egy ilyen mondatnál bizony jobb csendben maradni. Nem sértődnék meg, biztos oka van ha ilyen drasztikusan kell fellépni a párunk ellen. Ha valaki ezt nem érti meg, ott azzal nagy bajok vannak.
2019. ápr. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

attól függ, miről van szó. ha egy nő miatt vitatkozunk mondjuk, és nem hajlandó értelmes magyarázatot adni a kettejük viszonyára, akkor eléggé intő jelnek venném. ha csak valami aprósággal baxogatom, akkor valószínűleg felcseszném az agyam és csak még jobban baxogatnám.


nem vagyok egy viráglelkű valaki, csúnyán beszélek én is, ettől nem fogok még megijedni vagy szakítani csak úgy önmagában.

2019. ápr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!