Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak nekem tűnik félelmetesnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tűnik félelmetesnek, amikor egy gyenge,160 cm-es,50 kg-os nő lelkileg tönkre tud tenni egy kigyúrt, fizikailag erős pasit?

Figyelt kérdés

Hihetetlen, mennyire értenek egyes nők ahhoz, hogy egy erősnek làtszó pasit kicsinàljanak. Ez olyan, mintha valami babonasàg lenne, hiszen egy gyenge antiloptól nem vàrnà senki, hogy le tud teríteni egy medvét. Nem csodàlom, hogy a középkorban boszorkànyperek voltak!


Persze az is ronda dolog, amikor ugyanez a pasi pofon vàgja ugyanazt a nőt, de az inkàbb megbotrànkoztató, mint félelmetes.


Amikor azonban egy szerényebbnek làtszó valaki kicsinàl egy nàla erősebbet... az meg tudja remegtetni az ember szívét. A gonoszsàgot ugyanis màs forràsból vàrnànk!


2019. ápr. 12. 14:03
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
84%

#9


És mitől olyan rosszak? Talán mert nem 170 centisre nőttek? Nem a magasság határozza meg az értelmi és érzelmi szintet.


Lehetsz te 180 centi, ha ilyen kijelentést teszel, mint az előbb, azzal elástad magad a sárga földig.

2019. ápr. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
90%

54% Te is influenzás vagy és otthon vagy, hogy minden kérdésnél válaszolsz? :) Egyébként te hol nem vagy megelégedve magaddal? Van valami veled ami miatt ilyen lettél? Vagy csak simán az influenza.


Egyébként a "kicsinálós célzatú" lelki erőhöz kell érzéketlenség, és rengeteg rutin. Mondjuk rutint bárki szerezhet, de ha az érzéketlenség nincs meg, úgysem tud senkit kicsinálni. Szerintem ilyenkor a védelmi vonalra kell inkább gyúrni.

2019. ápr. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha komoly volt a dolog es kajak egyutt tervezte vele a mindent, akkor nagy pofon tud lenni, ha lelep, vagy csalodast okoz. Padlora lehet kerulni persze.


A szerelem csodakra kepes. Nagy dopping. Ha elveszik egyik pillanatrol a masikra, az nagy ervagas.

2019. ápr. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

9 vagyok:

Nekem eddig az életemben csak erőszakos, akarnok, zsarnokoskodó, egoista, idegesítő nőkhőz vot szerencsém akik 150-160 cm magasak voltak. Valamilyen kisebbségi komplexus lehet bennük, mert mindegyik szörnyű egoista és erőszakos ha pedig nem az történik amit elképzeltek maguknak pattognak mint a gumilabda.

A magasabb emberek sokkal kiegyensúlyoztabbak, nyugodtabak és könnyebben kötnek kompromiszumot. Nagyon sok diktátor is alacsony növésű volt.

2019. ápr. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

+ a kisebb növésű kutyák sokkal zavartabbak mint a nagyobb társaik.

Egy csivava képes megtámadni egy nyugodt németjuhászt.

2019. ápr. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Osztom a 14-es vàlaszàt.


A magas nőkkel jobban kijöttem eddig, mint az alacsonyabbakkal. Utóbbiakban van valami démoni.

2019. ápr. 12. 16:08
 17/25 anonim ***** válasza:
92%

#14


"A magasabb emberek sokkal kiegyensúlyoztabbak, nyugodtabak és könnyebben kötnek kompromiszumot."


Az ember jelleme, kiegyensúlyozottsága még mindig NEM magasságfüggő!


Érdekes, pl. munkatársnőm 170 centi fölötti, mégis olyan szinten egy alakoskodó, ocsmány szájú, kiegyensúlyozatlan diktátor, hogy csak na.


Az, hogy az ember harmóniában van saját magával és életével nem attól függ, hogy hány centi.

Persze kialakulhat kisebbségi komplexus magasság miatt, de ugyanúgy egyes pasiknál kialakulhat ez akkor is, ha a nő többet keres náluk.


Pl. Gandi csak 164 centi volt, igaz, ő férfi.

2019. ápr. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
83%
Csak neked tűnik úgy. Ha én nő létemre nem hagyom, hogy egy férfi (vagy bárki, ha már itt tartunk) kicsináljon, akkor ennyi lelki stabilitást elvárnék egy férfitól is a mai világban.
2019. ápr. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Vagy akár meg is tudja mérgezni, aztán meghal. Ennyit ér a jó fizikum.
2019. ápr. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Aki hajlamos a lelkizésre, azt tönkre lehet tenni. Aki nem, az úgysem hagyja magát. Akár gyúr, akár nem. Akár 160 cm-es nőről beszélünk, akár nem. Ehhez a jellemnek van csak köze, nem a külsőnek. Persze ezt belátni szükség van némi intelligenciára...
2019. ápr. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!