Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak nekem tűnik félelmetesnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tűnik félelmetesnek, amikor egy gyenge,160 cm-es,50 kg-os nő lelkileg tönkre tud tenni egy kigyúrt, fizikailag erős pasit?

Figyelt kérdés

Hihetetlen, mennyire értenek egyes nők ahhoz, hogy egy erősnek làtszó pasit kicsinàljanak. Ez olyan, mintha valami babonasàg lenne, hiszen egy gyenge antiloptól nem vàrnà senki, hogy le tud teríteni egy medvét. Nem csodàlom, hogy a középkorban boszorkànyperek voltak!


Persze az is ronda dolog, amikor ugyanez a pasi pofon vàgja ugyanazt a nőt, de az inkàbb megbotrànkoztató, mint félelmetes.


Amikor azonban egy szerényebbnek làtszó valaki kicsinàl egy nàla erősebbet... az meg tudja remegtetni az ember szívét. A gonoszsàgot ugyanis màs forràsból vàrnànk!


2019. ápr. 12. 14:03
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Külső és jellem pedig gyakran együttjàr.


A "ne ítélj làtszatra" egy fals tanítàs. Van olyan, aki màr a szeméből se néz ki jól.

2019. ápr. 12. 18:54
 22/25 anonim ***** válasza:

#21


Bocsi, de ezt nem tudtam kihagyni:

[link]


[link]

2019. ápr. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Érdekes képek, igazak a példàk, de azért nem mindig. Plusz én valahogy megérzem, hogy ki milyen. Erre magyaràzatom viszont nincs.


Az utolsó kép amugy pont a kérdésemhez jól kapcsolódik.

2019. ápr. 12. 21:27
 24/25 anonim ***** válasza:
68%

"Az utolsó kép amugy pont a kérdésemhez jól kapcsolódik."


Hogyan? A srác nincs kigyúrva, a lány meg gyerek, aki fejlődésben van, tehát nem biztos, hogy 160 centi lesz felnőtt nőként.


A képekkel csupán azt szerettem volna illusztrálni, hogy a látszat néha csal. És amit látsz, az nem biztos, hogy az a valóság.

2019. ápr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Ha ezt a 160 cm-es dolgot félre is tesszük, akkor is a külső sokat elàrul a nőkről. Volt úgy, hogy kielemeztem egy szinte ismeretlen nőt teljesen, azt hitte a csaj, hogy a kollégài küldtek és meg akarjàk viccelni pedig nem. Külseje alapjàn tudtam elmondani róla mindent, ő maga is ledöbbent.


De nekem csak jó, ha ezt az elképzelést sokan nem osztjàk.

2019. ápr. 12. 21:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!