Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsal vagy csak hirtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal vagy csak hirtelen haragú?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy naiv vagyok vagy inkább hisztis nő.

A pasimmal 4 éve vagyunk együtt. Ő elég temperamentumos, hirtelen felkapja a vizet, és olyankor eléggé kiakad. Tudja magáról, hogy ilyen(úgy nőtt fel, hogy az anyja fenyegette, ordítozott vele kicsiként, volt, hogy remegett, mikor ment haza az iskolából, mert félt haza menni).

Onnan látta és tanulta el ezt a viselkedést. Az apja sem volt jobb, rendszeresen prostikhoz járt, csalta az anyját.

Szóval, 1 éve elkezdett a pasim furán viselkedni velem. Minden apróságba bele kötött. Volt, hogy elmentünk nyáron nyaralni a Balcsira 1 hétre, és naponta eltűnt 3x telefonálni ilyen 30 perceket elméletileg a szüleivel. Volt, hogy éjszakánként nem ment haza aludni, hanem a havejához ment át, elmondása szerint mert utál haza menni. Ilyenkor alig tudtam elérni telefonon. A Karácsonyt is a haverjával töltötte, onnan is kapott ajándékokat.

Nyáron elment elméletileg ezzel a haverjával 1 hétre nyaralni valahova(a srác meghívta a pasimat a családi nyaralójukba), és hiába kérdeztem, hogy hova mentek nyaralni azt mondja hogy elfelejtette a hely nevét meg nem tudja.

Aztán egy ideig kollégista volt, és amikor haza jött pénteken a koliból, találtam a szennyes ruhái között egy női csattot, elmondása szerint a kollégiumba felment a haverja csaja és véletlen eltette, mert a haverja szennyese mellett volt a pasim szennyese is és összefogta.

Volt, hogy kiküldött a szobából, hogy telefonálni szeretne.

Vagy bementem a szobába, és gyorsan letette a telefont. Volt olyan is, hogy ültünk a szobában, és kapott egy telefont elméletileg a haverjától, össze vesztek, így ott hagyott engem 2 órára hogy találkozzon a sráccal megbeszélni a dolgokat. A kedvencem az volt, hogy valami idegen család lájkolgatta a pasim képeit(anya, apa, 18 éves leányzó és annak a húga), és mikor rákérdeztem, ki ez a család, az volt a válasza, hogy nem tudja, nem ismeri őket. :D

Őszintén, nem tudom mire gondoljak, így terítettem lapjaimat és elmondtam neki, hogy szerintem megcsal. Teljes erőből elkezdett kiabálni, kiakadt, és megmondta, hogy ekkora sértés őt még nem érte ebben a kapcsolatban, és kidobott. Aztán rá 1 órára felhívott, hogy ő szeret, és sose bántottam még így meg őt, hogy gyanúsítgatom, és, hogy szerinte a bizalom az alapja mindennek. Rá 1 hétre mondta, hogy nézzem meg a telefonját, ha akarom, de nem éltem vele.

Nem tudom, mit tegyek. Megérzés, hogy megcsal. Árulkodó jel, hogy így kiakadt. Ugyanakkor meg lehet, hogy csak tropák az idegei. Mi a véleményetek? Mit tehetnék? Egy ideje nem tudok aludni, annyira kivagyok.


2019. ápr. 12. 18:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Számomra kb lényegtelen lenne hogy megcsal-e. Ilyen viselkedésért alapból páros lábbal rúgnám ki. Sokunknak volt xar gyerekkora, mégis tudunk viselkedni.
2019. ápr. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Erre mondják, hogy bunkó p.. raszt. Szerintem is megcsalt, vagy most is, de ez a legkisebb baj. Nekem alapból az nem tetszene, hogy egy tahó.
2019. ápr. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Látom odavagy a hulladekert. Más fizet az elszallitasert neked meg kellene. Akkor élj vele
2019. ápr. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Megcsal vagy sem, akkor is hülyének néz alapból... Meg mi ez az "elmegyek a haverral nyaralni 1 hétre de nem tudom hova?!" Emiatt már nem toleráltam volna el őt tovább, tisztára palimadárra vesz.

Vérlázító, amúgy szerintem csal

2019. ápr. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hülyének néz téged, én egy percig sem maradnék vele.
2019. ápr. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egèszen biztos lehetsz benne, hogy csal. Túl sok a "megmagyarázhatatlan" furcsaság. De ettől eltekintve is gáz az egèsz kapcsolat.
2019. ápr. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Csavod nem megcsal, hanem konkretan ket elete van, es csak nezopont kerdese, hogy epp melyik nojet csalja.
2019. ápr. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%
Az igen. Az a szép teljesítmény, hogy te még együtt vagy vele. Le a kalappal előtted.
2019. ápr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is megcsal.
2019. ápr. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy megcsal! 100ezer %
2019. ápr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!