Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsal a férjem vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Atonymus kérdése:

Megcsal a férjem vagy tényleg csak bebeszelem?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt lassan 2 éve házasok. Most akarunk babát. Persze nálunk is vannak konfliktusok mint bárhol máshol. De! Előttem volt egy exe, aki elhagyta egy haverjaert. Ezt később megbeszektek, barátok maradtak amit jó ideig el is néztem... de amikor a kedvencek hívás listában a csak a első és melo közben folyton beszélnek hol messzen hol whatapp-on. Tegnap pont főzök amikor üzenetet kap. Megváltoztatta a kódját is így ha akarok se tudok belenézni a telojaba. Kivettem a hisztit h mutassa meg mit beszélnek először nem akarta majd csak a kezéből és kicsit vissza pörget és azt látom h az itthoni problémáinkat konfliktusainkat beszélik ki. A csaj a sajátját a párom a miénket. Úgy érzem elárult és nagyon magam alatt vagyok. Azt mondta h mostanság nem lehet velem semmit megbeszélni de a csak meghallgatja. Nagyon felek h mi lesz. Azt mondja szeret és nem akarja-e elhagyni. De a akkor ez mégis mi???? Felhívtam anyumat ő azt mondta h koltozzek háta pár napra. De a párom oroszlán a horoszkópbN nagyon makacs és önfejű és felek h nem akarna békülni buszkesegbol szüleim miatt h szégyelli magát. Aztán anyum azt is mondta h lehet csak túl reagálom és tényleg csak jóvá vannak de számomra ez undorító h pont az exenek kell engem a feleségét kibeszeljen. Kérlek segítsetek nagyon padlón vagyok:(((((((

L/28


2019. márc. 25. 15:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mit tudnánk segíteni? Aktív kapcsolatot tartani az exszel veszélyes. Ráadásul mindkettőnek rossz a kapcsolata. Ebből könnyen lehet egymással vigasztalódás. Talán még nem történt meg. Én megtiltanám a helyedben a vele való bárminemű kommunikációt. A problémát kettőtöknek kell megoldani, nem másnak.
2019. márc. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan is tudná megtiltani a kérdező? Max. annyi lesz, hogy a férj majd bólogat és napközben törölgetni fogja az üzeneteket, megbeszéli az exel, hogy délután 5-től reggel 8-ig ne írjon. Mindent kilehet kerülni és meglehet oldani... Ez már veszett fejsze nyele, mert nem fogsz benne sosem bízni.
2019. márc. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Izabella220 ***** válasza:
100%
Jó tanács,ha szeret totál nem helyén való h beszélget nem h egy női egyénnel,de pont az exével.Hidd el megcsalna simán belemondaná még a szemedbe h nincs miert aggódnod.Ha meg lebukna akkor még te lennél a szemét,féltékeny,hisztis pitsa aki nem hagyja csupán beszélgetni.
2019. márc. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
26%

A jósnőd mit mondott?

Kibeszélni az otthoni problémákat nem megcsalás.

2019. márc. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%

Az exek azért exek, mert nem kívánunk velük tovább kapcsolatban maradni!

Az enyémmel nem beszélek, annak ellenére, hogy párszor megkérdezte hogy vagyok.

Elmondtam, hogy jól, de írtam neki, hogy ne keressen akkor sem ha unatkozik, mert nem csak nem karaok vele beszélgetni, de a nekem sem esne jól ha a poárom az exével trécselne!

Hozzáteszem Ő is trécselt, igaz mindketten 15-18 éves kapcsolatot szakítottunk meg.

De vele is megértettem, hogy ha rátör a bizonytalanság, vagy csak jóbarátra vágyik, nyugodtan velem is beszélgethet.

Nem vagyok hülye, nem sértrődök meg semmi olyanon amit az ember nem tud irányítani.

Innentől kezdve, mindent megbeszélünk.

Még azt is, hogy jó feneke van az előttem álló csajnak, vagy az előtte álló pasinak!

Iszonyat jókat derülünk, és olyan dolgokra jövünk rá amit sosem gondoltunk volna.

Nem mellesleg sokat tanulunk egymástól, egymásról, ami a kapcsolatunkat szolgálja.

Szóval jó ideje "exek nélkül" élünk, kivágtuk őket az életünkből, és sokkal nyugodtabbak vagyunk.

Egyébként nehéz volt azért lelkileg, mert ezzel mindketten megkaptuk, hogy mi aza ami hiányzik a mi kapcsolatunkból, ami az előzőben megvolt.

Amin tudtunk változtattunk, és senkinek nem hiányoznak az exek, sőt!

2019. márc. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Először is megbeszélni otthon, egymást köztkellene a problémákat, másodszor , ha már annxira ki akarja beszélni, nemá az exével.....
2019. márc. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%
Egy év után senkihez nem mennék feleségül de ez az én egyéni gondom. Olyan pasival meg egyenesen felejtős is aki tartja napi szinten a kapcsolatot az exével. Már akkor szakítottam volna nem hogy 3 évig türjem és még ezek után te gyereket akarsz tőle? Ezt nagyon gyorsan verd ki a fejedből. Oké kell egy barát akivel megbeszélik a gondokat bajokat de ne az ex legyen már az könyörgöm. Plusz azért az sem mindegy milyen szinten beszél ki téged. A helyedben választás elé állítanám. Vagy te vagy az exe.
2019. márc. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%

Én azt látom, hogy nők és ffiak akkor beszélik meg másokkal(kívülállókkal) a gondjaikat, ha egymással nem tudják mert az egyik fél pl abszolút nem nyitott rá.

Nekem pl az exem ilyen volt, vagy hallgatott, soha nem felelt, vagy "majd máskor", vagy "ki akarsz erőszakolni vmi választ" reakciói voltak és aztán csodálkozott ha másokkal beszéltem meg....

Furcsa módon a jelenlegi párommal soha nem volt szükség kívülállókra, mert mi képesek voltunk egymassal nagyon gyorsan tisztázni.

Nézz magadba, miert nem tudjatok egymással megbeszélni a problémáitokat?

2019. márc. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy köztük több volt mint barátság, lehet vonzódik még hozzá és nyilván azért keresi a társaságát, mert az exével mindent jobban meg tud beszélni, mint veled. Hiába vagy te a felesége, de az exe az igazi lelkitársa. Sajnos ez nem szerencsés, előbb utóbb felmelegítik a kapcsolatukat, úgy hogy tudni se fogsz róla.
2019. márc. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Itt az a legkisebb probléma, hogy beszél az exével. Az egész kapcsolat totális hulladék. És 3 év után??? Ne már. Ennyi idő alatt még annak a korszaknak kéne tartania, hogy rózsaszín ködösen szerelmesek vagytok és nem másfele nézelődtök. Ha 3 év alatt egy kapcsolat annyira elromlik, hogy az exével beszéli meg a problémáitokat akkor nagyon rossz a kapcsolat már jó ideje. A kommunikáció nem működik közöttetek egyáltalán, ebből soha nem lesz értelmes párkapcsolat.

Kérlek szépen gondolkozz egy kicsit, nem tudom mennyi tapasztalatod van de egy jó párkapcsolat nem ilyen. NE szülj neki gyereket!!

2019. márc. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!