Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy néz ki megcsal a pasim,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy néz ki megcsal a pasim, de nem ismeri be. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek, kivagyok bukva. :)

4 éve vagyunk együtt,25 évesek vagyunk. 1 éve elkezdett furán viselkedni. Olyanokat kérdezett tőlem, hogy én kiakadnék-e, ha a lányunk 18 év alatt lenne és egy velünk egykorúval jönne össze. Folyton kivitte a telóját, nem ad csókot, nem ölelget, semmi.

Aztán elkezdett máshol aludni, sűrűn a nagybátyjánál, mert a nagybátyja beteg, és kell neki a segítség.

A lényeg, hogy 1 éve elment egy buliba a haverjaival, ahol készült róla kép(ugyebár szórakozóhelyen készül sokszor), ahogy egy lány áll mellette meg a haverjai mellett. Kérdeztem, ki ez a lány, hogy konkrétan a PASIM MELLETT áll, mire mondta, hogy az egyik srác haverja. El is hittem.

Majd látom, hogy amiket pasim tesz ki képeket, a csaj, a csaj legjobb barátnője, és a csaj apja is lájkolgatja. Rákérdeztem, hogy ez mi, de tagad mindent, hogy nem ismeri a csajt. Majd találtam egy ajandekot a pasim régi exes ládájában, és olyan keresztnevű csajtól kapta, mint ez a lány. Rákérdeztem, azt mondta ez régi ajándék.

Majd most látom, hogy engem a csaj, és a legjobb barátnője is letiltottak a facebookon. :) :)

(nem voltak ismerőseim, rá akartam keresni, és nem tudok, az öcsém facebookjáról meg igen). A pasim tagad mindent, azt mondja nála hűségesebb ember nincs és hogy fáj neki hogy én vádolom és csalódott bennem, hogy hogy tehetek ilyet és hogy nyomozgatok. Rendesen elhordott, hogy ő mekkorát csalódott bennem. Szerintetek?:)


2019. márc. 23. 17:03
 1/10 anonim ***** válasza:
17%
csald meg te is ;) jelentkezem a nemes feladatra!
2019. márc. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért szeretnél ennél több bizonyítékot?
2019. márc. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
beszéljétek meg és váljatok szét, nincs értelme a folytatásnak.
2019. márc. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Te döntöd el, hogy mit fogsz csinálni, nem mi.

Tűrheted ezt tovább, vagy elhagyod emelt fővel.

2019. márc. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyi nem elég, mosolyogj rajta tovább. :):):)
2019. márc. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Izabella220 ***** válasza:
41%
Írj a csajnak az öcséd facejéről.Én tuti nem hagynám annyiban.A pasik akk tudnak a legjobban drámázni mikor minden igaz.
2019. márc. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán hülyének néz. A tettei nincsenek szinkronban a mondanivalójával, ezt te is tudod. Meddig akarsz míg így élni? Hány évet szeretnél pazarolni rá még az életedből?
2019. márc. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb védekezés a tâmadàs- hàt pont ezt alkalmazza veled szemben. Te vagy a rossz- így az ő lelkiismerete lenyugszik.
2019. márc. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
35%

Nincs ezzel semmi gond, te már nem voltál jó neki :-))


Szerintem így okés :-)


Hagyd békén a fiút, ha kidob, és ne keresd, mert baj lesz :-))

2019. márc. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%
Ejj csajszi, ez kemény. A pasik tipikus védekezési fegyvere ha valamit elszúrnak vagy titkolnak, hogy a párjukat kezdik el hibáztatni. Plusz még sajnáltatják is magukat. Ne hagyd, hogy érzelmileg manipuláljon. 4 év után nehéz lehet kilépni egy kapcsolatból, de hidd el megéri és a végén örülni fogsz, hogy megtetted.
2019. márc. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!