Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 90% hogy megcsal, de tagad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

90% hogy megcsal, de tagad mindent. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

3 év után úgy néz ki, a pasim csal engem.

100%-os bizonyítékom nincsen, de rengeteg jel, ami elég nehezen kimagyarázható, hazugságok, stb.

Amikor terítettem, kifordult magából, és közölte velem, hogy most komolyan 3 évet kidobnék a kitalált történetem miatt? Mindent próbált kimagyarázni, és nem hajlandó beismerni semmit.

A barátaim, szüleim szerint is megcsal, a pasim viszont azt mondja, hogy ha nem bízom benne, megette a fene, és ismerhetném ennyire.

Nem tudom, mit tegyek, 1 hete van ez az állapot, és hányok, lázas vagyok, remegek.

Nem tudom, mit tegyek. Nem akarok eldobni 3 évet, ugyanakkor meg szinte biztos vagyok benne, hogy van valakije.

Ilyenkor ki mit tett?


2019. ápr. 14. 22:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
miért nem írod le, hogy mi miatt gondolod hogy megcsal? másképp nem tudunk segíteni
2019. ápr. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%

És áruld már el, hogy mégis miből gondolod, hogy megcsalt... Ilyenkor valahogy mindig kiderül, hogy amúgy csak a kérdező a paranoiás és betegesen féltékeny. Vagy éppen a "kedves" barátok kavarják a szrt.

De mindegy is, ha nem is csalt meg te ezzel a balhéval simán elérted, hogy összedőljön az egész kapcsolat tehát így is úgy is kuka. Nem bízol a párodban, minek vagy vele?

2019. ápr. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
51%

Nem az a baj, hogy megcsal vagy ki tudja mittesz, hanem az, hogy már nem bízol benne, amit ő is mond.


Szóval kérdés, hogy vissza akarod ezt a bizalmat építeni, számíthattok ebben egymásra, vagy pedig inkább szétválnátok.

Le kell ülnötök, és megbeszélni.

2019. ápr. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Telefonálgatások úgy, hogy ne legyek jelen.

Óránként nézi az üzeneteit. Új tárgyak a szobájában, amiket állítólag magának vett, szerintem pedig kapta valakitől, mert ilyeneket az ember nem vesz magának.

Eltűnések több napra, túlóra miatt(van, hogy éjszakás)

Illetve az egyik csaj folyton imádja a képeit, az összeset, majd mikor szóvá tettem a pasimnak, hogy ki ez a csaj, a csaj letiltott engem.

És van egy csoportkép egy túrázásról, amin úgy néz ki az egyik srác, mintha a pasim lenne ezzel a csajjal, csak nagyon homályos a kép és távoli.

2019. ápr. 14. 22:41
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Megmutatod a képet?
2019. ápr. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Minek mutassam meg? :D

Vannak vagy 20-an a képen, és ott áll hátul egy csaj meg egy srác.

Régen mi is jártunk túrázni, közös ismerősi kör.

2019. ápr. 14. 22:45
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Van hogy a megérzéseknek van alapja....
2019. ápr. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
11%
Aha.. hát ez tényleg baromi sok információ. Ne haragudj de ezek lehetnek ezer más dolog miatt is és semmi konkrétumot nem írtál le. Ha kiakadnék minden képen amin a pasi más nőkkel szerepel szerintem egy párom nem lett volna soha.
2019. ápr. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%
egy valami biztos: van egy másik nő az életében. nem lehet biztosra állítani, hogy lefeküdtek de az biztos, hogy érzelmileg megcsal és valószínűleg testileg is. csak ez utóbbi nem bizonyítható... ülj vele mondd meg neki, hogy két lehetőséged van, bevallasz mindent és esetleg megpróbáljuk utána helyrehozni a kapcsolatunkat vagy elválnak az útjaink.
2019. ápr. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha bizonyítékot akarsz, szerezz. Én figyeltetném egy jó ismerősömmel. Készítsen pár képet, és meg is vagy. Nyugodt szívvel rúghatod ki a fr.ncba.
2019. ápr. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!