Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit kellene tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

A barátom szombaton a haverjával elég szépen a pohár aljára nézett.


Ezzel semmi baj, mert hónapok óta nem látta, így nem problémáztam rajta.


Hazaért, összekaptunk valami kis félreértésen, merthogy nem úgy válaszoltam, ahogy ő elvárta, hanem kifejtettem a dolgokat, nem tetszett neki, de azt a stílust amit megengedett magának.... azt inkább nem jellemzem.


Hiába kértem hallgasson meg, csak fújta a saját mondókáját, leszart mindent, mondván ő ezt befejezte, lehülyézett, azt csinálok amit akarok,

vége stb.



Egy alapvetően nagyon érzékeny, érzelmes ember, de most akármit mondtam, csak szédelgett meg affektált, lekezelő volt és hiába mondtam a mondandóm, le se tojta.


Nagy nehezen megbeszéltük, reggel felkelt kijózanodva, kérdeztem tőle higgadtan hogy nem szeretne a tegnapra reagálni semmit?


Azt mondja mit kellene? Nem emlékszik semmire..



Nagyvonalakban elmondtam neki a dolgokat, elnézést kért és csak azt hajtotta, hogy nem emlékszik, mert rengeteget ivott.



2 éve vagyunk együtt, ez volt az első ilyen alkalom.



Szerintetek, ha nem fordul elő többet, akkor ezen túl kell magam tenni és kész?


2019. ápr. 15. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

Háááát...

Én a helyedben ezerszer meggondolnám. Aki ilyen arrogáns tahó tud lenni, ha iszik, annak valószínűleg ez a viselkedésmód közel áll a valódi énjéhez.

Tudod, sokat elmond az emberről az, hogy milyen a viselkedése, amikor nincs kontroll alatt.

2019. ápr. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Ivott és kijött belőle a feszültség. Szerintem nem érdemes sokáig pörögnöd ezen...
2019. ápr. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Részeg emberrel hülyeség veszekedni.Ennyi.
2019. ápr. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem veszekedtem, konkrétan ő kötött bele a válaszomba.

Csak pislogtam, aztán előjött ez az énje.

2019. ápr. 15. 10:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyilván semmiképp sem jó dolog, ami történt. Mennyire szokott inni? Van-e esetleg kilátásban egy kialakuló alkoholizmus? Ha nincs, akkor érdemes megbeszélni vele, hogy máskor tartson mértéket, mert rossz dolgokat hozott ki belőle ez az egész. Ha feszült, akkor azt másképp is le lehet vezetni, erre is kitalálhattok valamit, akár kettőtöknek, akár csak neki egyedül.

Ha van ilyesmi probléma kilátásban, vagy csak alapból is szokott néha így megnyilvánulni, csak nem ennyire durván, az nehezebb helyzet, amihez lehet szakértői segítség kell, ha vele akarsz maradni.

De alapvetően mindenki követ el hibákat, csupán egy ilyen kirívó, eset miatt szakítani butaság lenne. Nem ütött meg, nem csalt meg, nem játszotta el az összes megspórolt vagyonotokat...stb, ha emellé nem jellemző rá az ilyen magatartás, akkor nincs ok aggodalomra.

2019. ápr. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem volt még erre eset, nem szokott inni, hónapok óta nem ment a haverjához, épp ezért nem is szóltam érte.


Máskor egyébként akármi probléma van, leülünk és higgadtan megoldunk mindent együtt.


De most ez szinte nem is ő volt.

2019. ápr. 15. 11:04
 7/7 anonim ***** válasza:
43%

„Szerintetek, ha nem fordul elő többet, akkor ezen túl kell magam tenni és kész?”


Azért nem lehet ilyen simán továbblépni rajta, mert ez eggy probléma. Két lehetőség van szerintem:

1) nem vedel többet ilyen sokat sosem

2) ha mégis, akkor inkább ne jöjjön haza aznap. Aludjon havernél, vagy amit akar.


Teljesen érthető dolog ez szerintem. Senkinek sem kell, hogy önkívületi állapotban balhézzon vele valaki.

2019. ápr. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!