Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el ezt barátnőmnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el ezt barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy előző kapcsolatomban megcsaltak, és azóta bizalmi próblémáim vannak. A jelenlegi barátnőmnek csak fiú barátai vannak, akikkel hát mindent megbeszél kb, még a szexuális témákat is. Erre még rájön az is, hogy tök elfoglalt, meg kicsit kevesebb kapcsolatot igényelni mint én (például én óránként írogatok neki, de ő meg nem igényli ezt, ő néha ír napi 1-2x). Ezért - és tudom ez nagyon ronda dolog - kémkedtem utána. Hozzájutottam a jelszavához mindenhova, és elolvastam az üzeneteit meg ilyesmik. Egyből paranoiás is lettem, mert tényleg tök nyitottan beszélget mindenről a barátaival, de ha belegondolok én is, most attól nem változik a helyzet, hogy neki ezek a barátai pasik. Illetve rájöttem, hogyha nem kellenék neki, akkor sem lenne értelme kémkedni utána, előbb utóbb úgyis kiderül a dolog.


Viszont utálok hazudni és titkolózni, ezért belülről mar amit tettem, és el szeretném neki mondani a kémkedést. De nem tudom, hogy kezdjem, félek, hogy nagyon kiakad, és hogy ezzel eltaszítom magamtól. Ti mit tennétek?


25/F



#kémkedés #bizalmi problémák
2019. ápr. 15. 14:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Ha egy megbízhatatlan ribinek nézed, akkor miért vagy vele? Komolyan kérdezem.
2019. ápr. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem nézem annak, ez egy összetettebb dolog ennél. Hiába alakult ki róla a fejemben egy kép a tapasztalatok alapján, attól még - a régi kapcsolatom miatt - a fejemben megjelenik egy másik személy, akinek valójában semmi köze a valósághoz. Ez a személy képes nekem ártani és átverni. Ezért sokszor szorongok, és bizalmatlan vagyok, valamint kémkedek.
2019. ápr. 15. 14:25
 3/21 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%
Komolyan nem értelek titeket. Ezek a tök alap dolgok nem derülnek ki ismerkedéskor, mielőtt belevágnátok a kapcsolatba?
2019. ápr. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne vetítsd ki rá a múltbeli kínjaidat. Őt is biztosan érték már bántódások, neked hogy esne, ha veled lenne emiatt gyanakvó?

Fel kellene dolgoznod valahogy azt a megcsalást, túllépni rajta, és felfogni, hogy a mostani párod nem ugyanaz a személy, mint az exed.

2019. ápr. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
#3: Hogy érted, mik nem derülnek ki ismerkedéskor? Egy ideális világban persze, mielőtt elkezdenénk a párkapcsolatot tudnánk egymásról mindent. De ez nyílván nem így működik. Randizol valakivel, mindekettőtökbe felébred az érzelmi, illetve a szexuális vágy is, gyorsan történnek az események, repülnek a napok, hetek, hónapok szerelemben. Amikor az érzelmeknek az első rohama elül, elcsendesedik, akkor kezditek igazán megismerni egymást, akkor jönnek elő a saját belső problémáitok is amik óhatatlanul kihatással vannak a kapcsolatra. Ez történt velem is. Ezért nem értem, miért kell ilyen ellenséges, szurkálódó stílusban válaszolnod. Feltételezem te sem vagy kiegyensúlyozott az életed minden pillanatában, és téged is olykor olykor elönt a kétség.
2019. ápr. 15. 14:33
 6/21 anonim ***** válasza:
69%

Mond el, hogy nyomozol utána és feltörted a fiókjait...biztos kivág!

Szánalmas, ő nem csalt meg, de ezzel eljátszottad a bizalmát az tuti

2019. ápr. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Rendben, elmondom. És azután vállalom a következményeket.
2019. ápr. 15. 14:38
 8/21 anonim ***** válasza:
23%
Na ezért nem fogom megérteni soha, hogy miért jó idegennel összejönni... aztán utána már kapcsolatban lehet pislogni mint hal a szatyorban, mikor kiderülnek a dolgok. :D
2019. ápr. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
49%
Te tudod, de a helyedben én úgy bxxxnám ki az ilyen nőt, mint macskát szarni. Mehet és beszélgethet akkor szexuális dolgokról a barátaival, ha arra nem elfoglalt, viszont arra meg igen, hogy napi 1-2-nél többször írjon annak akivel párkapcsolatban él. Miért adod alább? Nem értem...
2019. ápr. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem zártuk le a rági kapcsolatot, és nem dolgoztuk fel az összes traumát, addig NEM lépünk új kapcsolatba. Ez alap dolog. Amíg nem teszed ezt rendbe magadban soha nem lesz normális párkapcsolatod.
2019. ápr. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!