Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el ezt barátnőmnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el ezt barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy előző kapcsolatomban megcsaltak, és azóta bizalmi próblémáim vannak. A jelenlegi barátnőmnek csak fiú barátai vannak, akikkel hát mindent megbeszél kb, még a szexuális témákat is. Erre még rájön az is, hogy tök elfoglalt, meg kicsit kevesebb kapcsolatot igényelni mint én (például én óránként írogatok neki, de ő meg nem igényli ezt, ő néha ír napi 1-2x). Ezért - és tudom ez nagyon ronda dolog - kémkedtem utána. Hozzájutottam a jelszavához mindenhova, és elolvastam az üzeneteit meg ilyesmik. Egyből paranoiás is lettem, mert tényleg tök nyitottan beszélget mindenről a barátaival, de ha belegondolok én is, most attól nem változik a helyzet, hogy neki ezek a barátai pasik. Illetve rájöttem, hogyha nem kellenék neki, akkor sem lenne értelme kémkedni utána, előbb utóbb úgyis kiderül a dolog.


Viszont utálok hazudni és titkolózni, ezért belülről mar amit tettem, és el szeretném neki mondani a kémkedést. De nem tudom, hogy kezdjem, félek, hogy nagyon kiakad, és hogy ezzel eltaszítom magamtól. Ti mit tennétek?


25/F



#kémkedés #bizalmi problémák
2019. ápr. 15. 14:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem is mondd el!


Nem hiszem, hogy ki fog vágni (kivéve, ha tényleg van rejtegetnivalója). Mert tök érthető, hogy előző kapcsolatod még hatással van rád. Nem hiszem, hogy ő másképp lenne, csak benne másfajta nyomokat hagytak.


A lényeg, hogy biztosítsd róla, hogy szereted őt, és hogy szeretnél közös megoldást találni arra, hogy újra tudj bízni. Aztán meg jöhet a bocsánatkérés és a sztorizás, felelősségvállalás.

2019. ápr. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

#9 esnél a pont.

Rád nincs ideje az oké ha elfoglalt de akkor miért más pasikkal dumál a szexről? Miért nem veled vagy barátnőkkel?

Megnézném hány nő venné jó néven ha a pasijuk nekik max 2x írna naponta viszont szexuális dolgokról dumcsizna más nőkkel.


És azért a csak fiú barátok is érdekes. Nem állítom, hogy minddel valami van köztük de egy nőnek miért nincs több nő barátja? Esetleg a pasik csapják neki a szelet neki pedig tetszik, hogy körbezsongják, mint méhek a virágot.

2019. ápr. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Mióta vagytok együtt? Ha hosszabb ideje, én elmondanám, ha nem, akkor kérdéses. Nem találtál semmi terhelőt, megnyugodhatsz, viszont belegázoltál az intim szférájába. Ha friss a kapcsolat, ezt nagyon sokan jogosan rossz néven veszik. Viszont bizonyos idő után, ha nincs titkolni valója az illetőnek, akkor jelentéktelen dolog. Én legalábbis így gondolom.

3 éve vagyok együtt párommal, beszélgetek férfiakkal, de bármikor önként odaadnám a jelszavamat, olvasgasson, ha megnyugtatja. Nincs rejtegetni valóm. De mondjuk pár hónap, vagy fél év után kicsit rosszul esne a dolog. Szakítani nem szakítanék, de kapna egy komoly fejmosást.

Szerintem inkább azt beszéld meg vele, hogy mik értek a múltban, és adj esélyt neki, hogy megnyugtathasson a maga módján, ha ez még nem történt meg. Lehet magától is felajánlja, és akkor nincs is miről beszélni.

2019. ápr. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Elmondtam neki, eléggé kiakadt. Nálla aludtam, este már hozzám sem akart szólni, illetve úgy volt, hogy reggel együtt megyünk, na hát direkt tovább aludt, így egyedül kellett menjek munkába tőle. Tudom, mocsok vagyok, hogy kutakodom, de azért az is rosszul esett, ahogyan a dühét kezeli. Mondtam neki, hogy az a bajom, hogy alig beszélgetünk, ő mindig a telefonján lóg, vagy néz valami sorozatot, és erre csak annyit válaszolt, hogy "most nincs hozzád kedvem, menj aludni"...


És igenis rossz érzés, hogy más srácokkal ilyesmi témákat kibeszél. Illetve még régebben én mondtam neki, hogy engem nem zavar, hogy fiú barátai vannak, de azért van egy határ szerintem. Ő viszont azt mondta, hogy kiakadna ha nekem lány barátaim lennének.... És ha én beszélném meg a szexuális preferenciáimat egy más lánnyal? Nem tudom, nekem fura ez az egész.

2019. ápr. 16. 09:48
 15/21 anonim ***** válasza:

Ebben a szituban mindketten hibásak vagytok. Normális felnőtt ember nem teregeti ki a szexuális életét maximum az anyjának, orvosának vagy egy darab barátjának, de annak is csak akkor mikor valamit meg akar vizsgálni másik szemszögből. És nem azért, mert prűd, hanem mert tiszteletlenség a pároddal szemben. A tinilányok meg fiúk szokása kibeszélni minden szart mert nem fejlődött ki az érzelmi inteligenciájuk meg a szexuális kultúrájuk még.


A párod részéről ez tiszteletlenség. Nekem is vannak fiú barátaim akikkel találkozok, beszélek. De soha, egyetlen egyszer sem mondtam vagy tettem bármit amivel a páromat szégyenbe hoznám. Van az a belső határ amit ilyenkor nem lépsz át, mert tudod, neked is fájna ha a párod átlépné.

A másik dolog meg az, hogy ha feléd nem mutat ki elegendő érzelmet, jogosan merülnek fel benned kétségek. Párommal is játszottak annó, be lett csapva és joggal lehetne bizalmatlan mint ahogy előttem sok lánnyal volt, de nem az. Miért?


Tehát a konklúzió. Normális, kielégítő kapcsolatban nem kutakodunk a másik személyes levelezésében, nem féltékenykedünk és nem szégyenítjük meg a párunkat. A te kapcsolatod vagy nem normális vagy nem kielégítő (vagy egyik sem)

2019. ápr. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:

abból amiket elmondtál az jön le, hogy nem szeret.


nem igazán érdeklődik irántad, ellenben másokkal még a szexuális légyottokról is beszél. ha együtt vagytok, akkor is a telefonját basztatja, ami már tiszteletlenség is veled szemben..

szerintem oké, hogy másokkal is megbeszél bizalmasan dolgokat, ha megvan köztetek az intim légkör és a bizalmi viszony.

sajnálatos, hogy odáig kellett fajuljon a dolog, hogy kémkedtél utána, de ahogy olvasom, nem sokat tett azért, hogy kötődjön hozzád. állítsd választás elé: megbeszéltek minden sérelmet töviről hegyire és építkezni akartok egymásra, vagy ha erre se hajlandó akkor szakíts vele és hagy magadnak időd, hogy feldolgozd a régi kapcsolatod.

2019. ápr. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Fruzs33 ***** válasza:

Úgy veszem észre nem csak nálad van ez a probléma.

Nálunk is ugyanez volt.

Mi már együtt élünk negyed éve.

Most ciki,vagy nem ciki,én szép szóval örömlányként dolgoztam(amióta együtt élünk,azóta nincs szükségem erre) meg volt pár félrelépésem,amiket megbántam.

Az állítólagos "fiúbarátaim" is megszűntek.Most már nem olyan elmérgesedett köztünk a kapcsolat,még a megmenthető fázisban van.Ő a mindenem,olyan,mint én...De ez a féltékenység csak egy jel,hogy tényleg szereted.

De szerintem ebben az esetben is bőven van okod erre a mienkből kiindulva.Csak beszéljétek meg a prblémák gyökerét.

Ja és elhordhattok mindennek,és le is pontozhattok,nem érdekel.


18/L

2019. ápr. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Én eszküszöm nem értem a nőket :( A kapcsolatunk elején, amikor kicsit "leszaromabb" voltam, akkor imádott. Bújt, már az összeköltözést vizionálta. Most, hogy én már tök komolyan gondolom (gondolnám) ezt az egészet, és szerelmes vagyok, ő mintha teljesen megváltozott volna. Na mindegy, c'est la vie
2019. ápr. 18. 09:33
 19/21 anonim ***** válasza:

#17

Sem elhordani nem akarlak, sem lepontozni (nem is foglak).

Elkezdtem olvasni, amit nem írtál, nem ítélkeztem egy percig sem... Csak egy dolgon dobtam egy hátast: "18/L"...

Komoly gondok lehetnek, leginkább családilag. Ami persze nem a te hibád, csak... Durva, na.


Kérdező:

Ez egy tipikus eset, pasik is ilyenek. Addig érdekes a másik, amíg küzdeni kell érte, amíg kihívást jelent. Amikor már megvan, nem úgy áll hozzá az ember... Sajnos.

2019. ápr. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ez a csaj nem szeret téged. Ennyi. Veled van mert éppen nincs jobb. A barátaival beszélget és állandóan a telóján lóg neked meg 1-2 alkalommal válaszol? Vedd mér észre hogy magasról tesz rád. Régen lehet hogy szeretett illetve szerintem ez csak fellángolás volt a részéről de ma már ezt egyáltalán nem érzi irántad. Egy szerelmes ember nem így viselkedi. Aki komolyan gondolja a kapcsolatát az nem csinálja ezt és nem teregeti ki a szexuális dolgait minden pasinak. Én azt ajánlom a te érdekedben hogy szakíts vele. Egy részt ebben mindig te leszel majd a hibás mindenkinek ki fog beszélni és utálni fognak a "barátai" más részt meg előbb zárd le az előző kapcsolatodat és úgy ismerkedj lányokkal hogy igyekszel bízni bennük.
2019. ápr. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!