Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem szerethet már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szerethet már a partnerem? Van erről hasonló tapasztalatotok? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
Úgy kb fél éve tartó kapcsolatban vagyok egy lánnyal és minden jól ment egészen addig amikor egy héten keresztül azt vettem észre hogy eléggé passzív meg egy kicsit szorong is, de eszembe sem jutott hogy én lehetek az oka. Aztán leűltünk beszélgetni ő meg sírva fakadt és azt mondta hogy már nem érzi velem jól magát de azzal magyarázta hogy ennek nem én vagyok a hibás hanem ő benne van az ok. De én tényleg nem szolgáltam rá erre az egészre tulajdon képen ő sem érti hogy konkrétan mit érez csak azt hogy már inkább menekülne. Én tényleg a lehető legjobban csináltam mindent. Különben nekem az az elképzelésem hogy még a legutóbb mikor rá tört a sírás akkor is stressz helyzetben volt az egyetemi vizsgák miatt és felhozott egy ilyen indokot hogy ő nem érzi jónak ezt a dolgot, és most is hasonló az állapot de. Végül a beszélgetés azzal zárult hogy tartunk két három hét szünetet, mert amúgy a legutóbbi stressz kivaltó ok is amikor elmúlt utána rendbe jött minden és aztán jól éreztük magunkat együtt mármint ő is. De a mostani alkalommal azt mondta már nem tudná őszintén mondani hogy szeret. Kinek van konkrét tapasztalata légyszi adjatok valami komoly válaszokat, vajon folytathatjuk meg vajon van értelme ennek a szunetnek?

2019. ápr. 16. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a szünetnek nincs értelme. Minden stressz helyzetbe ez lesz? Nem biztos az érzelmeiben sőt szerintem amiket mondtál nem is szeret igazán. Részéről lehet egy fellángolás volt csak.
2019. ápr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a stressz miatt van, egyszerűen nem szerelmes. Ez nem olyasmi amire te hatással tudsz lenni. Lehetsz te a világ legjobb párja, ettől senki nem lesz beléd szerelmes. Valószínűleg vagy soha nem szeretett, vagy kiábrándult belőled bizonyos tulajdonságaid miatt. Vagy csak fellángolás volt a részéről. Erre nincsen miért, az érzéseit nem irányítja az ember. A szerelem nem olyasmi amit akarattal el lehet érni. Semmi értelme szünetet tartani, szakítani kell. Nem szeret és nem is fog. Attól pláne nem, ha szünetet tartotok. Ezzel annyit értek el, hogy teljesen kiszeret belőled. Ahol szünetet kell tartani ott régen lőttek a kapcsolatnak.
2019. ápr. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A szünet értelmetlen, ha nem megy, akkor ennyi. Próbálja erőltetni, de látja, hogy nem egy, ezért a sírás. Esetleg képbe jött egy harmadik, csak nem akarja elmondani. Veled nem akarja, ez biztos.
2019. ápr. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!