Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szexel velem a férjem 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szexel velem a férjem 3 hónapja, mit tegyek? 29N

Figyelt kérdés

Van egy 9 éves kislányunk.

Férjem kórházba volt, itthon katétereztem, mosdattam, a fogát mostam. Meggyógyult. Azóta 3 hónapja semmi szex. Szerintem ez is hozzájárulhat, hogy így már nem érzi férfinek magát mellettem.

Viszont úgy kezel, mintha kb a lánya lennék én is azóta. 15 év van köztünk.

Ha hoz a kislányunknak Kinder tojást, hoz nekem is... Ilyesmik.

Megkérdeztem, miért nem akar szexelni? Miért csak dolgozik otthon aztán utána tv-zik.

Azt mondta, hogy nincs kedve hozzá, nem érzi, hogy kéne neki.

Mondtam, miért nem megy el ezzel orvoshoz? Azt mondta neki így jó.

A másik oldalon 2 naponta emlegeti, hogy remèli nem szexelek mással...

Szerintetek mit kezdjek ezzel?


2019. ápr. 17. 14:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
78%

Bakker abba senki nem gondol bele hogy milyen megalázó lehetett neki hogy te katéterezed?? Egy ffinak ez kész lelki csapás.

Amúgy ápolónő vagy hogy te katéterezted vagy csak a zsákcserére gondolsz? Mert nem mindegy. Es siman lehet utána egügyi problémája.

Előbb óvatosan kene meghozni a vágyat, nem kerohanni

2019. ápr. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
68%

Ha csak egymásra pislogtok, akkor sose fogjátok tudni megoldani a problémát. Most még simán kezelhető, de ehhez tudni kell, hogy mi a baj és tenni kell ellene. Egyébként pedig vagy elfogadod, hogy ennyi volt, vagy el fogsz távolodni tőle és csak idő kérdése, hogy élj a lehetőséggel.


Vedd rá, hogy veled, vagy egy pszichológussal beszéljen!

2019. ápr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

Én azon mosolygok, hogy egy kamu kérdést mennyien bevesznek... és még törik is rajta a fejüket. :D :D :D


Légyszi, legközelebb azt is írd osa, hogy amatőr fitnesz bajnok vagy, tökéletes testtel, szétrobbanó szexualitással. Ha fokozni akarod, akkor panaszkodj, hogy már lassan rámászol valakire kínodban.


Miért jó kamu kérdésekkel fárasztani a közönséget?

2019. ápr. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Jobb ha tudod hogy az ápolónők is csak osztályvezetőtől származó írásos megbízással katéterezhetnek férfit.

Az otthoni katéterezésen gondolom zsákcserét értettél.

2019. ápr. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!