Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Paromat megcsaltam, nem fekudtem le massal, de talakozgatunk.2 honapja huzodik, most jott ra. Mi legyen? 28 n

Figyelt kérdés
soha nem gondoltam ,hogy kepes leszek ilyenre ,erre tessek. Tobb ideje mar talalkozgatok massal,mikozben 6 eves kapcsolatom van. Fontos tudni ,hogy evekig konyorogtem a parom figyelmeert,soha nem erdekelte , hogy mi van velem. A masik az alkohol , hogy sosem tudott merteket tartani.Kozben talalkoztam valakivel, aki megadja amit o nem.viszont szeretem, szakitani meg nm tudtam, mar egy ideje agyalok , de nem tudtam felvallalni a dolgokat. Tegnap ahogy kiszalltam az autobol, eszrevett , es orditott a sraccal, engem azota fenyeget es kikelt magabol. Allitja ha mindent elmondok , elfelejti de hogy tudna. Mig csinaljak ? Tudom igaza van de kiabrandit a viselkedese es csak eltaszit. Raszallt a sracra is. Mig tegyek ? Nem erzem.hogy barmit el tudnek mondani neki ,nem is szeretnek csak rosszabb lesz. Elhagyjam v a masik fiut engedjem el ? Mit mondjak neki ? Ez nagyon rossz mar igy..
2019. ápr. 15. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen "kapcsolat"-nak csúfolt kakikupacoknak mi értelmük amúgy? :D
2019. ápr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha sz..r a kapcsolat, akkor miért nem lehet azt befejezni? Miért nem lehet szakítani? Pedig annyira egyszerű dolog lenne.

Kár, hogy 28 évesen egy tizenéves agyi szintjén állsz.

2019. ápr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Rossz kapcsolatot be kell fejezni. De mivel nem tetted meg, viseld a következményeket!
2019. ápr. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Első körben meg kéne tanulni egyedül is létezni, mert ez a kapcsolatfüggőség nem egészséges. Te most komolyan azt kérdezed, hogy hagyd ott az alkesz agresszív pasidat? 6 év ide vagy oda, az írásodból lejött, hogy már magasról tojik rád. Meg minek jönnél össze olyannal, akit nem szeretsz? Atyaúristen, vannak itt bajok rendesen.
2019. ápr. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Alapból rossz az egész (de legalább annyi tisztesség szorult beléd hogy ne feküdj le a masik sraccal!) de ő benne meg legalább annyi tisztesség is szorulhatott volna hogy meg mondja hogy előtte szakíts a baratoddal (mert akit ugy szerzet meg hogy kozbe meg csalta a párját akkor ő mellette is meg fogja csalni...)


Meg oke a nők többsége azert csalja meg a párját mert a férfi nem adja meg neki a figyelmet akar érzelmileg akar szexuálisan...


Válaszd azt akit akarsz De ezt most fejezd meg! Hogy párkapcsolatban vagy és meg csalód a parodat!

2019. ápr. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

De amúgy mikor fogsz szakítani majd? Az első pofon után? Vagy majd amikor kést döf beléd? Vagy majd a halálod választ csak el titeket? ...mert sírba fog vinni!


Mi a francért tűröd, hogy bárki is kiabáljon veled és fenyegessen? Ez bolondság... Stockholm szindróma.

2019. ápr. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts, ennek így tovább semmi értelme.
2019. ápr. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

De ha 6 évből évekig könyörögtél a figyelméért akkor szinte az egész kapcsolatban. Vagyis belementél, elfogadtál egy "ilyen" kapcsolatot, megfelelt, most pedig már nem mivel új pasi van a láthatáron?

Persze Te érzed, hogy is vannak a dolgok de nekem nyitott kérdés, hogy a pasid is tud e a problémáitokról. Viszont ha igen és leszarta akkor hagyd ott őt.

De azért nem árt tisztában lenni azzal sem, hogy a figyelem csökkenés eléggé gyakori jelenség a párkapcsolatokban. Nehogy csöbörből vödörbe kerülj... és pár hónap múlva ugyanez lesz a helyzet az új pasival is.

2019. ápr. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!