Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom?

Figyelt kérdés
Azt mondta a barátom, hogy átlagos vagyok. Nagyon rosszul esik.

2019. ápr. 15. 06:56
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Igen. Nagy valószínűséggel valóban az vagy. Annyira meg vagy különleges, hogy veled van.
2019. ápr. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Így önmagában tény, hogy nem a legszebb bók, amit nő kaphat. :) De milyen kontextusban hangzott el?
2019. ápr. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Hamvas rétihéja ***** válasza:
74%
Jobb mint az átlagon aluli.
2019. ápr. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Oszinten szolva en elkuldtem volna. Azert legyen velem valaki mert kulonlegesnek talal!

HA csak atlagosnak, az nekem azt jelenti, hogy azert van velem, mert nincs mas.

2019. ápr. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem is csak azért van veled mert nincs más. Aki szeretei és szerelmes a párjába azt találja a legszebbnek és legvonzóbbnak stb. Ilyet egy szerelmes pasi nem mond a csajának hogy átlagos vagy.
2019. ápr. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én megsertodnek. Nálam magas a mérce, de biztos van akit nem zavarna xd attól függ, te mire tartod magad
2019. ápr. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Arra mondta, hogy az ágyban milyen vagyok.
2019. ápr. 16. 18:06
 8/10 A kérdező kommentje:
Hogy se nem kezdő, se nem "profi" :)
2019. ápr. 16. 18:08
 9/10 anonim ***** válasza:
74%

Kerdezo, teljesen mindegy, hogy ágyban, vagy mashol. Ha atlagosnak talal, akkor nem szeret.

Mert aki szeret, meg ha tenyleg atlagosan talal is, az sose fogja ezt igy kimondani, mert nem akar megbantani.

2019. ápr. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Yoda m. ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Nem biztos, hogy túl-reagálod.

A kérdés az, hogy szerinted a Te barátod átlagos-e, vagy átlag alatti... vagy fölötti?


De vigyázz, hogy mit válaszolsz. Mert csak úgy tudsz "átlagot" belőni, ha volt már előtte legalább 20-30 partnered! Akikhez tudod viszonyítani, ugye...


Viszont Ő is csak így lehet képes ilyet megállapítani és ki is mondani, ha volt már neki egy csomó "barátnője", akik a referenciát jelentik.

Volt neki előtted egy csomó barátnője? Mit tudsz Te erről?


Az ERŐ legyen Veled!

2019. ápr. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!