Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok szeretni néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok szeretni néha úgy érzem jó egyedül néha hogy nem?

Figyelt kérdés
7 éves kapcsolatomnak lett vége február elején. Találkoztam egy fiatalabb lánnyal (23) szép dolgozok főz TAKARÍT de mégse érzem azt az érzelmet pedig jól esik Ha ittvan ...
2019. ápr. 18. 17:53
 1/1 anonim válasza:
Szia! Szerintem adj időt magadnak, mert ez a hét év csak nem múlik el az életedből nyomtalanul. Még egy egyéves kapcsolatot is nehéz néha kiheverni két hónap alatt, hét még egy ilyen hosszút...! Sajnos a főzni, takarítani tudás önmagában még nem lehet garancia arra, hogy valakibe beleszeress. Lehet, hogy inkább csak barátibb érzelmeket táplálsz a lány iránt, vagy csak szimplán a jelenléte tetszik a lénye helyett. Nem gondolnám, hogy nem tudsz szeretni, ha nem így lenne, akkor valószínűleg nem tartott volna ilyen sokáig az előző kapcsolatod sem. Egszerűen csak több idő szükséges ahhoz, hogy ezt feldolgozd. Azt javaslom, hogy beszélj nyíltan a lánnyal arról, hogy mi zajlódott az életedben, tehát hogy hét év végére tettél pontot, és nem megy még egy csettintésre a szerelem, de azért találkozgathatnátok, hátha kisül valami ebből a dologból. A lányon ha olyan, megérti, hogy az nem egy tiszavirág életű szerelem volt, hanem tartósabb kapcsolat, viszont semmiképpen se használd lelki szemetesládának. Ez alatt azt értem, hogy ne beszélj neki sokat az exedről (csak említsd meg, hogy volt, de ennél ne hozd fel többször), ne neki sírd el a bánatod, amit esetleg még érezhetsz, nem tudom, attól függ, milyen érzelmek fűztek a volt barátnődhöz. Mert ha így teszel, akkor abból egy idő után jogosan lehet elege. Sok kitartást, erőt, és a legjobbakat kívánom! Remélem, tudtam Neked segíteni valamennyire.
2019. ápr. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!