Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csak velem bánik rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak velem bánik rosszul minden férfi?

Figyelt kérdés

A volt barátom szakított velem. Azt mondta maradjunk csak barátok. Én meg csak úgy faképnél hagytam. Miután hazaértem azt írta hogy nem akar nekem szenvedést okozni, sajnálja a döntést, és hogy nem tudtuk megoldani a gondjainkat.

Mindezt egy pár hónap után, pedig azt mondta mindig hogy szeret.

Mondott nekem bántó dolgokat mint pl. falatozna a testem egy részéből. Azt mondta hogy a volt barátnője akivel előttem évekig együtt volt, hogy neki sose mondott hasonlót sem, mert akkor ő kiakadt volna ezen.


2019. ápr. 19. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudhatjuk de ha tippelnem kellene akkor te ezeknél a férfiaknál határeset vagy míg neked ők túl lépik a szintedet.
2019. ápr. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Szóval 1, azaz EGY pasid miatt teszed fel a kérdést, hogy veled bánik e rosszul MINDEN férfi?
2019. ápr. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy pasi rosszul bánik veled, az pech (a sztorid alapján ez van)

Ha kettő, még az is csak szerencse kérdése.



Ha rendszeresen az összes, akkor ideje magadba nézni, hogy miért mindig ilyen pasi mellett kötsz ki. Mi alapján választod a párodat. Ha rendszeresen egyforma férfiak vannak csak az életedben, az nem a férfiak vagy a szerencse kérdése, hanem te választasz mindig egyforma pasikat.

2019. ápr. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt látom, hogy a környezetemben sok nőt sajna semmibe sem vesznek. Ezen változtatni kellene a nőknek, megerősíteni az önbizalmukat.
2019. ápr. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!