Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a 26 éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a 26 éves férfi fiatal még a házassaghoz és gyerek vállaláshoz?

Figyelt kérdés
A barátom mindig ezzel mentegeti magát ha szóbajön a házasság és a gyerek téma. Ő még fiatal ehhez.
2019. ápr. 21. 00:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
39%
Ideális korban van,nem öregemberként,40 felett kell gyereket csinálni.Persze ha ő nem akarja még,ne erőltesd.
2019. ápr. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
63%
Igen, fiatal még hozzá, ő jól látja a dolgot, te nem.
2019. ápr. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Függetlenül attól, hogy a barátod hogy érzi...

Általános tendencia, hogy egyre későbbre tolódik a családalapítás. Tehát lehet, hogy elvileg érett, de ha valaki azt látja, hogy a környezetében a korabeliek még vígan élik a gondtalan ifjú életüket, akkor ő sem fog elköteleződni.

2019. ápr. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Bár én nő vagyok, szerintem egyértelműen fiatal bár ez függ az életkörülményeitől, épít-e karriert például, szeretné-e magát még kiélni ilyesmi. Ha mondjuk 24 éves koráig egyetemre járt akkor kizártnak tartom, hogy 26 évesen már gyereket akarna és alkalmas lenne rá (magamból kiindulva) hiszen ő csak most kezdi a tapasztalatszerzést a szakmájában, ami kiemelkedően fontos ahhoz, hogy később egyre jobb állások csíphessen el.

Ha viszont nem tanult tovább és már mondjuk 19 éves kora óta dolgozik akkor szerintem simán bevállalható, addigra már csak teremtett egy biztos egzisztenciát magának, kiélte magát stb.


27 N

2019. ápr. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!