Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan rázzam le? Esetleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan rázzam le? Esetleg akinek volt tapasztalata segítsen.

Figyelt kérdés
8 hónappal ezelott megismerkedtem egy török sráccal. Együtt voltunk,talalkozgattunk egy ugye megtortent az is. Szerelmes voltam. De most már nem akarom őt mert talalkozgatott mas lanyokkal meg irkalt is többnek ami nem meglepo a torokoknel. Ez nem tetszett eleinte probaltam felhívni a figyelmet hogy nem nagyon fogom eltűrni sokat is veszekedtem vele emiatt. Ő folytatta. De mikor osszevesztem vele es tiltásig fajult a dolog erőteljesen keresett es anyumnak irkalt hogy en beszeljek vele,,hivta is. baratja is hivott engem es anyum emiatt hogy beszeljek vele mert szeret engem. Ez megtortent mar parszor. Most is direkt ossze vesztem vele. Meg tobbszor is mostansag. De hiaba.. nem beszelunk 3 napig ha veszekedes van es ujra jelen van. Akarmit teszek mondok akkor is csinalja.. letiltana feleslegesnek tartom mert mind hiaba mindent meg fog probalni hogy ujra beszeljen velem. Csak nem értem miert ha van több? Nem értem a törököket.. nem is akarom.. de megis mit tegyek hogy megutaljon vagy le akadjon rolam?
2019. ápr. 21. 20:51
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Mondtam mar neki hogy nem akarom őt és nem kell de nem fogta fel.
2019. ápr. 21. 20:52
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Tiltás, és többet ne beszélj vele.
2019. ápr. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Idaig en is eljutottam. de irtam akkor maskepp talal ra módot.
2019. ápr. 21. 21:15
 4/11 anonim ***** válasza:

Nehéz őket lekoptatni,mert alapban cselédnek nézik a női nemet.

Mondd meg neki kamuból,hogy ha ennyire nem ért a szép szóból,akkor elmondod a teljes igazságot miért nem akarsz vele soha többé beszélni.Bekaptál egy elég csúnya nemi betegséget,nem tudod hogy tőle vagy sem,de rohadt mérges vagy,és ki vagy akadva.Pl. a HIV egy olyan fajtáját,ami miatt innentől kezdve gyógyszert kell szedned,mert csak így szinten tartható.Ez miatt úgy néz ki lehet gyereked se lehet.

Persze mindezt előadva teljesen kiakadva.

2019. ápr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kell a sok filléres buta lánykának a muszlim broki...
2019. ápr. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mond, hogy van egy új pasid és már nem akarsz vele semmit. Nagyon nem bírják ezt, birtokolni akarnak mindenkit (testvér, barátnő, szerető, lánygyerek, sőt még az anyjuknak is megtiltanának dolgokat, ha tölük függne) és nem szeretnek osztozkodni senkivel.
2019. ápr. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Egyszerűen csak hívd el egy disznó vágásra. Hatásos lesz arra, hogy lekoptasd.
2019. ápr. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Amit most csinalsz, az itt Törökorszagban nem szamit nemnek, hanem csak jatszadozasnak, amivel a lanyok azt akarjak elerni, hogy ne tekinthessek oket konnyuverunek a sracok. Akivel nem akarsz beszelni, azt tiltani, törölni kell mindenhonnan, minden magyarazat, veszekedes, indoklas nelkul (mindenkire ez vonatkozik, akit el tud erni es hozzad kapcsolodik). Anyukadnak se tudjon irogatni, barat irogat neked, o se erjen el es tudjon irogatni. Maskepp nem mukodik, mert itteni szemmel te csak jatszadozol, nemet mondasz, de ugyanugy ott van nyitva minden kapu az o szemeben.
2019. ápr. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha igazán le akarod rázni, akkor ne mondd már, hogy nem megy! Ha más megoldás nincs, akkor törlöd vagy felfüggeszted az adatlapod a közössegi oldalakon (túl lehet élni). És a számát is tudod tiltani a telefonon, ismeretlen számot meg nem veszel fel. Vagy számcsere. Anyud ugyanígy meg tudja csinálni. Egy idő után le fog kopni.


Azért próbálkozik, mert mindig szóbaállsz vele ha megkeres. Ennyi.

2019. ápr. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Minden megvolt, de latom tul sok az agyon iskolázott. Ebbol max 2 válasz ami használható. Aki nem tud értelmesebbet irni a tiltásnal az minek ir?? Le van tiltva anyamnak is nekem is. Nem a sajat telefonszaman hivogat mindig máson. Kéretheti haverjai telojat aztan azon hiv. idejön házhoz. Ha nem lenne olyan eset akkor nem kernek segitseget. Tiltasig eljutottam meg barki el tud. Szerettem volna eddig szepen elvallni tole de nem lehet.
2019. ápr. 22. 12:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!