Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól látom, hogy ez itt a szitu?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól látom, hogy ez itt a szitu?

Figyelt kérdés
Néhány hete megismerkedtem egy lánnyal akivel megbeszéltük, hogy lazán vesszük a dolgokat és bár sűrűn találkozgatunk, de ha úgy alakul akkor ismerkedhetünk mind a ketten. Rengeteg közös programot szerveztünk, szinte egész nap cseteltünk és hosszan csókolóztunk. Az egyetlen bibi a szex terén volt, ugyanis túl korai címszóval minden közeledésem visszautasította a lány annak ellenére, hogy elvileg imád velem együtt aludni (petting azért volt). Így alakult a dolog, míg egyszercsak a lány hazautazott, ahol a volt barátja ágyában kötött ki. Nem kérhetem számon hiszen hivatalosan nem kapcsolat a miénk, annak ellenére, hogy minden arra utalt, hogy egy pár vagyunk. Viszont ilyen formában nem akarom ezt folytatni hiszen nekem nagyon úgy tűnik, hogy azt élvezi a csaj, hogy velem van, de eközben a volt barátja meg röhög a markába, hogy vele szexel. Szóval kilépek a balfék szerepéből, mert szerintem ez a testi kapcsolat műfaját sem meríti ki. 25F
2019. ápr. 21. 22:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
jobban tudsz nyalni......
2019. ápr. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A szitu csak annyi,hogy érzelmileg a volt barátjához kötődik.
2019. ápr. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Oké, ez így ok, de érdemes-e ezt folytatnom? Velem tölti az ideje nagy részét a csaj, de hazajár dugni a volt barátjához. Nálam meg adja az erkölcsös kislányt... aki még időt kér a szexig. Írtó balféknek érzem magam.
2019. ápr. 21. 23:06
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Jól érzed, ezt sürgősen állítsd le, mert nem egészséges felállás.
2019. ápr. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ne kérdezd, hanem állítsd! Ezután hagyd a francba az egészet.
2019. ápr. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Jól. És simán lehet, hogy nem csak kettőtökkel fekszik össze.
2019. ápr. 22. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
A volt barátját gondolom nem csak néhány hete ismeri.. benne jobban bízik, szexelni akart, nyilván nem az "idegen" mellett dönt. Megbeszéltétek, hogy laza kapcsolat, akkor most miért is hisztizel?
2019. ápr. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem hisztizem, csak megalázónak tartom a helyzetet. A nekem sokat szidott volt barát akkor mégsem annyira rossz. Igazából a folytatás terén kértem tanácsot, ugyanis simán lehet, hogy én továbbra is foglalkozzak vele, de szex az aztán nem lesz. Ezt akarom elkerülni.
2019. ápr. 22. 08:07
 9/12 anonim ***** válasza:
62%
Lehet nincs elég barátja, ismerőse a lánynak. Magányos lenne. A társaságodra van igazából szüksége. Szerintem beszéld meg vele a dolgot.
2019. ápr. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nincs sok barátja, nélkülem magányos lenne... ez tény. Viszont nekem nem egy újabb barát kell, ugyanis nem vagyok rászorulva. Eléggé társasági arc vagyok, amit nem arcoskodásból irok.
2019. ápr. 22. 10:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!