Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én látom rosszul a dolgokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én látom rosszul a dolgokat vagy ő?

Figyelt kérdés

A párom kórházban van már 2napja (kis beavatkozás, térdműtét) és eddig nem tudtam bemenni meglátogatni és beszélni sem nagyon tudtunk. Ma műtötték és tiszta ideg voltam már este sem tudtam aludni ráadásul nem is jelentkezett.

Holnap mennék be hozzá, de most végre elertem telefonon és azt mondta ne menjek mert kicsit náthás vagyok (csak folyik az orrom.. semmi torokfajas vagy láz vagy akármi) és ő nem akar megbetegedni mert akkor majd nem tud tanulni. Na most én erre mondtam hogy persze jó, de azért NagOn rosszul esik. Annyira szerettem volna már látni, hogy jól van. Felek hogy csak azért mondta ezt mert anyukája tele beszélte a fejet hogy én nehogy bemenjek megbetegiteni ot mert akkor hajjaj nem tud majd tanulni.( dehat nekem semmi bajom )

Vélemények? Önzőség, hogy rosszul esik?



2019. jan. 4. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Kórházba eleve NEM megyünk náthásan. Lehet, neked csak egy kis megfázás, de a beteg, frissen műtött embereknek komoly lehet.
2019. jan. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%

Mondjuk azt, hogy nem tanácsos betegen kórházba menni, frissen műtött embereket látogatni.

Mondjuk közölhette volna normálisabban is, de ettől még igaza van.

2019. jan. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
32%

En bementem volna mindenkepp legalabb 5 percre.


Viszont volt hasonlo esetem, es igen, rosszul esett a dolog nagyon.

2019. jan. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!